BeamYourScreen – innowacyjne rozwiązanie do współpracy online

 

Warszawa, 10 wrzesień 2008 r. – Clix Software został w Polsce wyłącznym Partnerem firmy BeamYourScreen GmbH, dostawcy innowacyjnych rozwiązań do współpracy online przez Internet. Dzięki temu wzbogacił swoją ofertę o program BeamYourScreen do spotkań, prezentacji, szkoleń i wsparcia online.

 

BeamYourScreen to rozwiązanie umożliwiające prowadzenie wirtualnych spotkań, prezentacji, szkoleń, zdalnej pomocy technicznej oraz współpracy nad dokumentami online przez Internet. Program jest bardzo intuicyjny w obsłudze i nie wymaga instalacji po stronie uczestników, a spotkanie online można zorganizować w ciągu 1 minuty. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej architektury komunikacji i najlepszego dostępnego szyfrowania (256-Bit AES), BeamYourScreen jest w 100% bezpieczny i nie wymaga konfiguracji portów firewall ani zmian opcji bezpieczeństwa sieci.

 

Kluczowymi korzyściami dla użytkowników rozwiązania BeamYourScreen jest możliwość ograniczenia czasochłonnych i kosztownych wizyt u klientów. Dzięki zastosowaniu tej innowacyjnej technologii firmy mogą usprawnić jakość obsługi klientów, szybciej rozwiązywać zgłoszenia serwisowe oraz efektywniej i bardziej profesjonalnie komunikować się z klientami, partnerami i współpracownikami. Program jest dostępny w polskiej wersji językowej.

 

Z rozwiązania BeamYourScreen korzysta już ponad 1 400 firm na całym świecie, są wśród nich dostawcy rozwiązań IT, firmy ubezpieczeniowe, banki i firmy z wielu innych branż.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu