BlueCash – szybkie przelewy międzybankowe. Tylko 5 minut i Twoje pieniądze znajdą się na właściwym koncie bankowym

Chcesz szybko przelać gotówkę, zapłacić za usługę lub zakupy w Internecie – skorzystaj z BlueCashwww.bluecash.pl

BlueCash to rozwiązanie idealne dla każdego, komu zależy na szybkim przekazaniu środków finansowych w formie przelewu. Umożliwia bowiem zrealizowanie błyskawicznych przelewów pomiędzy bankami.

System jest pośrednikiem w transakcji płatniczej – użytkownik rejestruje przelew w BlueCash, następnie przelewa środki na konto BlueMedia w ramach swojego banku. Po zarejestrowaniu wpłaty system BlueCash przelewa odpowiednią kwotę na konto odbiorcy w ramach jego banku. Ponieważ obie transakcje są wykonywane jako przelewy wewnątrzbankowe, realizowane są w krótkim czasie również w dni wolne i święta.

Obecnie dostępna jest wersja pilotażowa produktu. Do końca września wszystkie osoby realizujące płatności przy wykorzystaniu BlueCash mogą skorzystać z promocji obejmującej koszty testowania produktu.

Dodatkowymi zaletami usługi jest pełne bezpieczeństwo, prosty i intuicyjny interfejs oraz ugruntowana pozycja podmiotu obsługującego transakcje. Produkt, który został opracowany przez Blue Media, będzie sukcesywnie rozwijany we współpracy z bankami i oferowany wszystkim osobom realizującym transakcje płatnicze w Internecie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu