Żyj pełnią życia z nowym telefonem Sony Ericsson G705

Niech telefon Sony Ericsson G705 zostanie twoim osobistym asystentem. 2,4 calowy ekran zapewni Ci komfortowe korzystanie z sieci – zarówno podczas przeszukiwania Google czy sprawdzania poczty przez Exchange ActiveSync lub gdy korzystasz z Wi-Fi, aby sprawdzić ostatnie wiadomości. Telefon G705 pozwala Ci żonglować codziennymi sprawami w prosty sposób.

9 września 2008 – Ten elegancki telefon typu slider wyposażony jest w duży ekran o szerokości 2.4”. Dzięki funkcji turbo 3G i pełnej przeglądarce HTML pozwala użytkownikom na surfowanie po Internecie z dużą prędkością – po prostu naciśnij klawisz skrótu, a wejdziesz do wyszukiwarki Google od razu z ekranu, gdy telefon jest w stanie czuwania. Strona odrobinę za mała? Skorzystaj z podświetlanego klawisza skrótu web zoom lub po prostu przechyl telefon, a on automatycznie przełączy się na widok poziomy.

„Model G705 jest idealny dla osób, które prowadzą aktywne życie i potrzebują trochę pomocy w organizowaniu swojego czasu”, powiedziała Catherine Cherry, Global Product Manager w Sony Ericsson. „Ten telefon ma wszystko, czego potrzebujemy, aby nadążyć za swoimi codziennymi zadaniami. Oczywiście jest on także doskonały do utrzymywania kontaktów z przyjaciółmi. Dzięki pełnej wyszukiwarce HTML, wsparciu e-mail oraz kanałom RSS na pulpicie pozwala być zawsze na czasie – a wszystkie te aplikacje dostarczane są z prędkością turbo 3G.”

Model G705 sprawia, że jesteś zawsze na bieżąco – najważniejsze dla Ciebie informacje z kanałów RSS dostarczane są prosto na pulpit Twojego telefonu. Czy chodzi o wyniki sportowe czy wiadomości ze świata, bądź pierwszym, który przekaże wiadomość przyjaciołom lub kolegom z pracy. Korzystaj z aparatu fotograficznego o rozdzielczości 3.2 MPix z funkcją wideo i przesyłaj swoje ulubione lub zabawne momenty prosto do sieci, aby mogli je obejrzeć Twoi znajomi. Czas na relaks? Połącz się przez Wi-Fi i przesyłaj zdjęcia, twórz blog czy też pobieraj muzykę i materiały wideo z Twoich ulubionych stron internetowych. Spraw przyjemność swoim bliskim pokazując im wspaniałe zdjęcia, jakie masz na karcie 1GB lub odpręż się przy dźwiękach muzyki włączając w telefonie radio FM.

Jesteś w drodze na ważne spotkanie, a nie możesz tam trafić? Wbudowana funkcja aGPS połączona z nawigacją GoogleMaps for Mobile oraz aplikacją Wayfinder oznacza, że nigdy więcej nie będziesz musiał pytać o drogę – nawigacja pomoże Ci nawet w znalezieniu restauracji lub baru, abyś mógł odpocząć tam z przyjaciółmi i rodziną.

W dniu dzisiejszym został także ogłoszony model G705u, pierwszy telefon Sony Ericsson wyposażony w UMA. Funkcja UMA umożliwia użytkownikom bez problemu poruszać się pomiędzy siecią mobilną, a sieciami lokalnymi, dzięki podwójnym właściwościom GSM/ Wi-Fi. Model G705u jest wyłącznie dostępny u operatora Orange.

Dodatkowo, Sony Ericsson z przyjemnością ogłasza dziś rozpoczęcie współpracy z firmą Google. Oznacza to, że z wybranymi modelami Sony Ericsson, jakie niedługo pojawią się na rynku, zintegrowany będzie serwis YouTube. Pozwoli to użytkownikom błyskawicznie pobierać i przesyłać pliki wideo bezpośrednio z telefonu na YouTube. Telefon G705 będzie kompatybilny z YouTube, a dalsze modele zostaną zaprezentowane w późniejszym okresie.

Nowy telefon G705

Będziesz zawsze o krok przed innymi

  • Duży ekran o szerokości 2, 4” – oglądaj strony internetowe i wiadomości e-mail przy dużej ostrości obrazu
  • Przeglądarka HTML – surfuj w sieci swobodnie zgodnie z ideą surfowania
  • Automatyczna rotacja obrazu – przełączaj się z formatu pionowego do poziomego po prostu przechylając telefon
  • Klawisz skrótu Google – przejdź do Google z ekranu w stanie spoczynku, za jednym naciśnięciem klawisza
  • Wbudowana funkcja aGPS połączona z Google Maps oraz Wayfinder – już nigdy się nie zgubisz
  • Wi-Fi oraz DLNA certified – łącz się tak, jak chcesz
  • Aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 MPix – rób zdjęcia i dziel się ulubionymi obrazami poprzez Bluetooth
  • Kompatybilność z YouTube – przesyłaj pliki wideo do Internetu lub pobieraj swoje ulubione filmiki

Pozbądź się notesu i organizuj swoje zadania w stylowy sposób, przy pomocy telefonu G705.

Modele G705 i G705u (wyłącznie w Orange) obsługują GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 i UMTS/HSDPA 2100. Model G705 dostępny będzie na wybranych rynkach od początku czwartego kwartału w kolorach Silky Gold lub Majestic Black. Model G705u (wyłącznie w Orange) dostępny będzie od początku czwartego kwartału w kolorze Luminous Black. Model G705 będzie także dostępny w wersji przeznaczonej na rynki amerykańskie, obsługując GSM/GPRS/EDGE 850/900/1800/1900 i UMTS/HSUPA 850/1900/2100. Model G705 na rynki amerykańskie będzie dostępny od początku pierwszego kwartału 2009.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu