System zmianowy – łatwiej i taniej z QuinTime

Nowe rozwiązanie pod nazwą QuinTime to aplikacja internetowa do zarządzania pracownikami, dedykowana dla firm zatrudniających osoby w systemie zmianowym, przede wszystkim w sektorach usług gastronomicznych (restauracje, sieci fast-food) i sprzedaży detalicznej. Już dziś oferuje je firma PayrollCenter stanowiącą część Grupy UCMS EMEA – globalnej korporacji dostarczającej kompleksowe rozwiązania informatyczne oraz usługi outsourcingu w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w Europie Centralnej i Wschodniej. Największym klientem stosującym QuinTime w Europie jest sieć McDonald’s między innymi w Szwecji i Wielkiej Brytanii.

„QuinTime jest rozwiązaniem dla firm zatrudniających wiele osób w systemie wielozmianowym na różnych stanowiskach – mówi Magdalena Jaroszuk, Dyrektor Sprzedaży PayrollCenter Sp. z o.o. – Znakomicie sprawdza się w restauracjach, sieciach fast food czy sieciach sklepów detalicznych. Wszędzie tam gdzie dla sprawnej organizacji pracy potrzebna jest bardzo dobra komunikacja z pracownikami”.

Największymi zaletami wprowadzenia aplikacji QuinTime jest możliwość oszczędności czasu i usprawnienia organizacji pracy w przedsiębiorstwie, co bezpośrednio przekłada się na obniżenie kosztów funkcjonowania. Dzięki aplikacji tworzenie planu pracy odbywa się za pośrednictwem internetu. Pełna integracja systemu z procedurami obowiązującymi w firmie eliminuje konieczność dzwonienia do pracowników, gdy trzeba znaleźć zastępstwo, albo dodatkowe osoby do pracy.

Pracownicy otrzymują osobiste numery identyfikacyjne oraz hasła do systemu. Nowoczesny i prosty interfejs sprawia, że chętnie z niego korzystają. Mogą zgłaszać chęć do pracy na wolnej zmianie i sprawdzać swój plan z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Dodatkowo system pełni znaczącą rolę w komunikacji wewnętrznej dając możliwość publikacji informacji, wysyłania e-maili i SMSów do pojedynczych osób i grup.

Pracownicy mają możliwość bezpośredniej reakcji na wszystkie wiadomości, a to wspiera efektywny dialog wewnątrz firmy dając możliwość tworzenia zrębów społeczności skupionej wokół spraw zawodowych. Ten system komunikacji pozwala kierownictwu mieć pewność, że informacje docierają do adresatów tuż po ich wysłaniu.

„QuinTime wspiera sprawne zarządzanie i kontrolę nad procesami istniejącymi w firmie, zapewnia efektywny przepływ informacji – podsumowuje Magdalena Jaroszuk – warto jednak szczególnie podkreślić aspekt bezpieczeństwa. Poufność danych jest dla nas pojęciem kluczowym. Stosujemy najnowocześniejsze, powszechnie uznane metody szyfrowania informacji. Tak więc  cały proces przepływu danych jest monitorowany i nie ma realnej możliwości niekontrolowanego wypływu informacji”

Wdrożenie aplikacji nie wymaga od klienta specjalistycznej wiedzy, ani szczególnego przygotowania. Do dyspozycji użytkowników jest przewodnik online, który ułatwia szybkie rozpoczęcie korzystania z QuinTime. Aplikacja jest także na bieżąco zdalnie aktualizowana, co uwalania przedsiębiorstwo od kosztownych wizyt specjalistów w tym zakresie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu