Trwa rejestracja na pierwsze w Polsce Spotkanie Właścicieli Domen Internetowych – MeetDomainers

MeetDomainers to ogólnopolska impreza dla inwestorów domen internetowych oraz firm i osób związanych z wtórnym rynkiem domen. Rynek ten przez wielu uważany jest za jeden z najlepszych rynków inwestycyjnych na najbliższe kilkanaście lat.

Spotkanie odbędzie się w dniach 3-4 października 2008 w Hotelu Grand w Krakowie pod patronatem firm Active 24 oraz NameDrive.

Jak zapewniają Organizatorzy – udział w MeetDomainers:

  • To okazja do poznania opinii na temat polskiego rynku domen, prezentowanych przez właścicieli ciekawych portfolio, twórców popularnych serwisów społecznościowych, reprezentantów firm parkingowych oraz czołowych polskich rejestratorów.
  • To niepowtarzalna szansa na kupno i sprzedaż domen podczas pierwszej w Polsce aukcji na żywo, organizowanej we współpracy z serwisem Aftermarket.pl.
  • Sesja poświęcona aspektom prawnym związanym z domenami pozwoli Ci uniknąć niepotrzebnych kłopotów czy stresu związanego ze sporem w sądzie polubownym.
  • To także możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania biznesowych kontaktów przy lampce wina czy podczas wieczornej imprezy w eleganckim klubie.

MeetDomainers to niepowtarzalna okazja do poznania przedstawicieli takich serwisów jak NameDrive.pl, Active24.pl, Sedo.com, EuroDNS.pl, Dropped.pl czy Złapane.pl – to serwisy czołówki firm wspierających rynek wtórny domen w Polsce. MeetDomainers to również okazja do spotkania inwestorów domenowych skupionych na forum di.pl, które jest jednym z Partnerów MeetDomainers.

Uczestnictwo w MeetDomainers może okazać się jedną z najważniejszych decyzji w Twoim życiu – inwestowanie w domeny internetowe to klucz do Twojego sukcesu i wolności finansowej. Inwestycje w domeny możesz rozpocząć już od kilku złotych w kieszeni – zachęca Daniel Dryzek – organizator Spotkania Właścicieli Domen Internetowych i dodaje „na MeetDomainers poznasz najlepszych z najlepszych, od których dowiesz się jak kupować dobre domeny i jak je później sprzedawać z zyskiem”.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu