Kom-Pakt jako pierwsza firma w Polsce przekracza próg 100 certyfikatów w produktach Microsoft Dynamics

Kom-pakt Sp. z o.o., spółka z Grupy ABG, konsekwentnie wzmacnia swoje kompetencje we wdrażaniu produktów Microsoft Dynamics. Pracownicy firmy wciąż się doskonalą i obecnie posiadają już 104 certyfikaty dotyczące kompetencji w zakresie wdrażania systemu Microsoft Dynamics AX (następna w kolejności firma partnerska posiada ich aż o 30 mniej). Dzięki temu Kom-Pakt stanowi największy w Polsce zespół specjalizujący się we wdrażaniu tego rozwiązania. 

Po trzech kwartałach roku fiskalnego Microsoft, Kom-Pakt znalazł się ponownie na pierwszym miejscu w rankingu Microsoft Dynamics (miejsce to zajmował  w latach 2006 i 2007). W sierpniu 2008 firma została zaś mianowana (jako jedna z czterech firm i jedyna z Europy Wschodniej) do nagrody dla najlepszej firmy w regionie EMEA.

Te sukcesy zawdzięczamy profesjonalizmowi pracowników i indywidualnemu podejściu do każdego projektu. Wedle potrzeb i wymagań Klienta Kom-Pakt jest w stanie zaproponować rozwiązania wyjątkowe i dopasowane do oczekiwań danego sektora, firmy, organizacji. Na dzień dzisiejszy spółka obsługuje już 36 Klientów w zakresie wdrażania systemu Microsoft Dynamics AX. Oprócz ‘Axapty’ w ofercie Kom-Paktu znajdują się również systemy produkcji własnej – bilingi, workflow, zaawansowane zarządzanie majątkiem – znakomicie uzupełniające ofertę Microsoft Dynamics AX.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu