Transfer z Grupy Radiowej Agory: Sebastian Błaszkiewicz nowym dyrektor handlowym Empathy Interactive

Najbliższe miesiące przyniosą kolejne zmiany w krakowskiej spółce Empathy Interactive. Już w październiku do zespołu dołączy Sebastian Błaszkiewicz, który obejmie nowoutworzone stanowisko dyrektora handlowego.

Do głównych zadań nowego dyrektora należeć będzie rozwój działu relacji z Klientami oraz opracowywanie i nadzór nad realizacją planów sprzedażowych. Utworzenie nowego stanowiska jest ściśle związane z bardzo dynamicznym rozwojem spółki w ciągu ostatnich 18 miesięcy.

Sebastian Błaszkiewicz ostatnie pięć lat spędził w Grupie Radiowej Agory, gdzie w ostatnim czasie zajmował stanowisko managera ds. projektów i analiz sprzedaży. Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

„Jestem niezwykle usatysfakcjonowany, że Sebastian zdecydował się na dołączenie do zespołu Empathy – mówi Tomasz Wesołowski, Dyrektor zarządzający Empathy Interactive. – Jego dotychczasowa kariera zawodowa, to wręcz modelowy przykład konsekwencji i skupienia na konkretnym celu. Osobiście cieszę się, że to właśnie Sebastian będzie jedną z osób odpowiedzialną za dalszy rozwój Empathy.”

Zainteresowania zawodowe Sebastiana koncentrują się wokół mediów z ukierunkowaniem na techniki sprzedaży i wywierania wpływu. W czasie wolnym od pracy chętnie spaceruje po górach. Jest świetnym narciarzem.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu