Link4 i Autochodzik zapraszają na International Porsche Festiwal – IX Zlot Porsche Club Poland

W najbliższy weekend w dniach 29-31 sierpnia w Poznaniu odbędzie się International Porsche Festival IX Zlot Porsche Club Poland.

Impreza rozpocznie się uroczystym otwarciem w piątek na Rynku Starego Miasta, później przeniesie się na Tor Poznań. Organizatorzy przewidzieli mnóstwo atrakcji. Dla uczestników przygotowano wiele ciekawych prób sprawnościowych, doskonalących, ćwiczeniowych i instruktażowych pod okiem profesjonalnych instruktorów, dzięki którym będzie można podnieść swoje umiejętności. Przewidziane są także różne konkursy i atrakcyjne nagrody. Organizatorzy zapewniają uczestnikom bazę noclegową.

Odbędzie się również próba offroadowa dla Porsche Cayenne, a także rozegrany zostanie Puchar Pań. Ponadto zaplanowany jest rodzinny piknik.

Dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat specjalne atrakcje przygotował Autochodzik Link4. Na najmłodszych uczestników zlotu czekać będzie specjalnie zbudowane miasteczko drogowe, składające się z miękkich zabawek: samochodzików, stacji benzynowych, słupków i znaków drogowych, a także przejść dla pieszych, dróg i tuneli. Dzieci będą mogły po raz pierwszy w życiu wcielić się w rolę kierowców – uczestników ruchu drogowego. Swoje umiejętności sprawdzą podczas konkursów i zabaw na zbudowanym z miękkich przedmiotów placu manewrowym, na stacji benzynowej, a także na zainscenizowanym torze wyścigowym i parkingu. Program przeznaczony jest dla najmłodszych dzieci, ponieważ to one są szczególnie narażone na niebezpieczne sytuacje na drodze wynikające z braku świadomości zagrożenia i niewiedzy jak powinny się zachować. To także przyszli kierowcy, od których zachowania będzie kiedyś zależało bezpieczeństwo innych osób na drodze.

Organizatorzy przygotowali zniżki dla uczestników zlotu, którzy zgłoszą się przed 20 sierpnia. Wszystkie informację na temat International Porsche Festival można znaleźć na stronie klubu www.porscheclub.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu