Pierwsze kroki w Internecie z Netią

Netia SA wprowadza specjalną ofertę „Pierwsze kroki w Internecie” dla osób nie korzystających jeszcze z komputera i Internetu.

Oferta „Pierwsze kroki w Internecie” jest skierowana do osób, które jeszcze nie korzystają z komputera i Internetu. Towarzyszy jej również kampania edukacyjna w jednym z ogólnopolskich dzienników. W ramach promocji klienci otrzymają stały dostęp do Internetu już za 34 zł miesięcznie oraz możliwość zakupu kompletnego zestawu komputerowego w atrakcyjnej cenie od 999 zł.

„W kwietniowych badaniach CBOS „Polacy w sieci” prawie połowa respondentów oświadczyła, iż nie korzysta i nie zamierza korzystać z Internetu. Nowa oferta Netii połączona jest z kampanią edukacyjną. Chcemy pokazać Polakom, że Internet to już nie nowinka dla wybranych, ale użyteczne i powszechne narzędzie edukacji, komunikacji i rozrywki.” – powiedział Artur Dominiak, Dyrektor Zarządzania Ofertą.

Oferowany w ramach promocji zestaw komputerowy zawiera 19-calowy monitor Philips oraz system operacyjny Windows Vista. Całość zestawu objęta jest gwarancją, w skład pakietu wchodzi także podręcznik, dzięki któremu początkujący użytkownik będzie mógł łatwiej postawić pierwsze kroki w Internecie.  Równolegle w promocji dostępny jest komputer o lepszych, bardziej zaawansowanych parametrach. Oferta jest dostępna w przypadku umów na 24 lub 36 miesięcy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu