Wiodąca w Europie firma z branży Mobile Virtual Network Enabler (MVNE) podzieli się w Polsce swoim doświadczeniem

Warszawa – 25 sierpnia 2008 – Telogic, wiodąca w Europie firma z branży Mobile Virtual Network Enabler (MVNE), która kilka dni temu podpisała umowę z operatorem Orange w Polsce, będzie sponsorem konferencji „Sprawdzone modele MVNO” organizowanej przez IIR w dniach 22-24 września b.r.

O doświadczeniach firmy, który uruchomiła już z sukcesem ponad 20 wirtualnych operatorów w Europie, opowie prezes Per Erik Angman.

“Jesteśmy już gotowi uruchomić pierwszych naszych wirtualnych operatorów MVNO w Polsce. Dlatego postanowiliśmy na konferencji pokazać, w jaki sposób nasza technologia i usługi, pomagają łatwo i niedrogo uruchamiać nowe biznesy telekomunikacyjne”– powiedział Jens Fricke, CEO  Telogic Poland Sp. z o.o. i założyciel firmy Telogic.

Jako MVNE, Telogic pozwala firmom na oferowanie usług telefonii komórkowej, przy użyciu infrastruktury istniejących operatorów (Mobile Network Operators – MNO). Telogic zapewnia swoim klientom wszystkie potrzebne do tego usługi i technologie, takie jak: umowy z operatorem, zarządzanie kartami SIM, biling, obsługę klienta, CRM czy przenoszenie numerów, a także konsulting biznesowy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu