VEDIA SRS-210BS – Niebieska rewolucja

VEDIA S.A. spółka notowana na rynku New Connect, zaprezentowała nowe słuchawki SRS-210BS, wykorzystujące transmisje danych bleutooth 2.0. Słuchawki posiadają specjalny chip firmy Wolfson wzmacniający dźwięk i polepszający jego jakość.

<br />

Seria słuchawek SRS-200 to wynik współpracy marki VEDIA z koreańskim producentem słuchawek oraz światową korporacją specjalizują się w systemach poprawiających brzmienie – SRS Labs. Zdobyły one miano jednych z najlepszych słuchawek typu pchełki na rynku. Teraz VEDIA zaprezentowała ich bezprzewodową wersję.

VEDIA SRS-210BS to wyjątkowe słuchawki wykorzystujące technologię bezprzewodową bluetooth dzięki temu użytkownik nie jest ograniczany w żaden sposób długością kabla. Słuchawki te idealnie nadają się do słuchania muzyki z odtwarzaczami posiadającymi bluetooth 2.0 z A2DP.

To jednak nie wszystko! SRS-210BS można stosować także wraz z telefonami komórkowymi. Nie tylko do słuchania muzyki. Nowe słuchawki VEDIA mogą działać także jako zestaw słuchawkowy i idealnie nadają się do prowadzenia rozmów podczas prowadzenia samochodu.

Nowe słuchawki znajdą także zastosowanie przy komunikacji internetowej. W jaki sposób? Otóż po sparowaniu SRS-210BS z komputerem wyposażonym w bluetooth słuchawki można wykorzystywać do komunikatora Skype.

Jedne słuchawki, a tak wiele możliwości. Do tego bez kłopotliwego pałąka zakładanego za szyję. SRS-210BS mają formę eleganckiego naszyjnika w kolorze czarnym, który idealnie prezentuje się do garnituru, a także do stroju sportowego.

Tajemnicą świetnego brzmienia jest nie tylko wysokiej jakości wykonanie i przestrzenne brzmienie SRS Labs. Wpływ ma na to także chip firmy Wolfston, odpowiada on za wzmacnianie sygnału audio, oczyszczanie go i poprawianie. Chip ten od dawna znany jest ze stacjonarnych urządzeń, od jakiegoś czasu stosowany jest także w odtwarzaczach audio-video. Teraz VEDIA proponuje polepszanie brzmienia także w słuchawkach bezprzewodowych!

Nowe słuchawki są już w sprzedaży w cenie 189 zł za komplet SRS-210BS. W zestawie oprócz słuchawek znajduje się ładowarka oraz zestaw gąbeczek na słuchawki. Słuchawki objęte są 2 letnią gwarancją firmy VEDIA, w całości realizowaną w Polsce

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu