Rozwój Grupy UCMS EMEA

W sierpniu do Grupy UCMS EMEA dołączyła firma HeziHold – lider wśród firm oferujących usługi outsourcingu płacowo-kadrowego na rynku węgierskim. Dzięki temu połączeniu UCMS/HeziHold zyskała nowe perspektywy rozwoju na Węgrzech i w regionie, a także rozszerzyła swoją ofertę proponując klientom, obok dotychczasowych usług outsourcingowych, oprogramowanie z segmentu On-Demand, łącząc obsługę kadrową, płacową, finansową i księgową. W Polsce Grupa UCMS EMEA jest reprezentowana od  przez PayrollCenter Sp. z.o.o., która działa na rynku od połowy lat 90-tych.

Przejęcie UCMS/HeziHold, lidera wśród dostawców usług z kategorii Business Process Outsourcing na rynku węgierskim, jest kolejnym etapem konsekwentnie realizowanego przez Grupę UMCS EMEA planu ekspansji, która pozwala klientom w regionie, także w Polsce, korzystać z nowych rozwiązań produktowych

Silną stroną oferty Grupy UMCS jest innowacyjne oprogramowanie, wykorzystujące internet dla zapewnienia wysokich standardów komunikacji. Teraz Węgry, a wcześniej Polska maja okazję korzystać z rozwiązań, które zostały z sukcesem przetestowane i wprowadzone w innych krajach.

„Dzięki połączeniu firm i powstaniu UCMS/HeziHold na rynek węgierski trafi m. in. rozwiązanie Quinyx On-Demand,.- mówi Magdalena Jaroszuk, Dyrektor Sprzedaży PayrollCenter Sp. z o.o. – które w Polsce jest już oferowane i znajduje coraz większe zainteresowanie za strony klientów.”

Quinyx On-Demand jest rozwiązaniem dedykowanym dla przedsiębiorstw, które przy wykorzystaniu udostępnionej aplikacji, chcą samodzielnie zarządzać kadrami i naliczaniem wynagrodzeń przez bezpieczne połączenie internetowe. Grupa UCMS dba o ciągłą aktualizację i unowocześnianie oferty zgodnie ze światowymi trendami. Oprogramowanie jest dostosowane do wymagań prawnych i językowych danego kraju.

Grupa UCMS EMEA dzięki przejęciu UCMS/HeziHold zyskała mocną pozycję na Węgrzech, kolejnym kraju z obszaru środkowej i wschodniej Europy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu