Promocja dla studentów w ASTER

W związku z rozpoczynającym się wkrótce nowym rokiem akademickim, ASTER od 26 sierpnia 2008 roku, przygotował specjalną ofertę promocyjną dla studentów. Promocja obejmuje wybrane kombinacje produktów i jest stworzona z myślą o studentach i osobach wynajmujących mieszkanie, które nie mogą przyjąć zobowiązania na dłuższy czas. Z promocji „ASTER Student” można skorzystać do 31 października 2008 roku.

Osoby, które zamieszkują w zasięgu sieci ASTER i chcą skorzystać z oferty „ASTER Student” mogą podpisać umowę na preferencyjnych warunkach. Minimalny okres korzystania z usługi to 9 miesięcy. Promocja rozpoczyna się od 26 sierpnia 2008 roku i potrwa do 31 października br.

„Tworząc ofertę „ASTER Student” pragniemy wyjść naprzeciw potrzebom osób, które studiują i wynajmują mieszkanie np. na okres kilku miesięcy i chcą korzystać z usług: telewizji, internetu i telefonu stacjonarnego. Wybraliśmy produkty, które są najpopularniejsze wśród młodych ludzi. Oferowane przez nas kombinacje pakietów pozwalają na wybranie najbardziej odpowiedniej dla siebie opcji, która jest tworzona według indywidualnych potrzeb Klienta”– powiedziała Beata Mazurkiewicz, Kierownik ds. Komunikacji Marketingowej w ASTER.

Oferowane połączenia pakietów, które są najbardziej popularne wśród młodych ludzi to:

  • Internet TwójDom z pakietem telewizyjnym Basic w kwocie 156,10 zł lub z pakietem telefonicznym Twój Komfort w kwocie 121,99.
  • Internet TwójDom to idealna oferta dla korzystających z zasobów sieci internet w celu transferu plików o dużych rozmiarach czy korzystaniu z bardzo popularnych gier on-line. Usługa gwarantuje szybkość na poziomie 6 Mb/s.
  • Pakiet telewizyjny Basic. Jest to zestaw blisko 60 kanałów telewizyjnych, w których można znaleźć wszystkie ogólnodostępne polskie programy telewizyjne, kanały obcojęzyczne, najpopularniejsze programy tematyczne: informacyjne, filmowe, muzyczne, rozrywkowe, dla dzieci i młodzieży, przyrodnicze i dokumentalne, sportowe i inne.
  • Pakiet telefoniczny Twój Komfort. Idealna oferta dla osób wykonujących częste połączenia lokalne i strefowe, które cenią sobie komfort niskiego abonamentu.

Internet TwójNet  z pakietem telewizji Basic w kwocie 125,53 zł lub z pakietem telefonicznym TwójKomfort w kwocie 91,42 zł.

TwójNet to idealna oferta dla osób korzystających z zasobów sieci internet w podstawowych celach, np.: przeglądanie stron WWW, sprawdzanie poczty elektronicznej. Gwarantuje szybkość sieci na poziomie 512 kb/s.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu