Emerson Network Power na zaproszenie firmy Axel Computer weźmie udział w corocznym spotkaniu Klientów w Łebie

Warszawa [26 sierpnia 2008] – Emerson Network Power, spółka należąca do koncernu Emerson (NYSE:EMR), światowy lider w dziedzinie Business-Critical Continuity, na zaproszenie firmy Axel Computer w dniach 13 – 14 września weźmie udział w spotkaniu jej Klientów w Łebie. W wydarzeniu, prócz ekspertów z firmy Emerson wezmą udział przedstawiciele wiodących firm sektora IT takich jak INTEL, Microsoft czy Fujistsu-Siemens.

„Jest nam bardzo miło przyłączyć się do ciekawej inicjatywy i przyjąć zaproszenie naszego partnera, firmy Axel Computer z Gdańska, do udziału w szkoleniach w ekskluzywnym gronie firm liderów rynku informatycznego. Region Północnej Polski jest dla nas bardzo ważny. Po awariach zasilania, które dotknęły wiosną Szczecin i okolice, bezpieczeństwo fizyczne IT wyszło w Polsce na plan pierwszy. Obserwujemy z uwagą wzrost świadomości zagrożenia awariami i anomaliami w przepływie prądu w Polsce. Rośnie też zainteresowanie systemami, które chronią infrastrukturę IT przed tym ryzykiem. Wszystkim zainteresowanym chętnie przedstawimy najnowsze rozwiązania Emerson Network Power w zakresie zasilania gwarantowanego. Rozwiązania niezwykle pomocne na wypadek kolejnych awarii.”, podkreślił Cezary Gutowski, ekspert ds. UPS małej mocy, Kierownik Sprzedaży produktów DPG w firmie Emerson Network Power.

„Kolejny raz mamy zaszczyt zaprosić naszych kluczowych Klientów do udziału w odbywającym się tradycyjnie już w Łebie spotkaniu szkoleniowo-integracyjnym. Spotkanie będzie doskonałą okazją do bezpośrednich rozmów, wymiany doświadczeń i nawiązania cennych biznesowych znajomości. Jak co roku nie zabraknie wyjątkowych atrakcji. Nasi goście będą mieli szansę poznać sekret legendarnej bursztynowej komnaty i sprawdzić się podczas przygotowanych specjalnie na tą okazję gier terenowych. Swoją obecność potwierdziło już wielu zeszłorocznych uczestników.”, zaznaczył Mariusz Rutkowski, Dyrektor ds. Rozwoju w firmie Axel Computer.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu