Przejdź do treści

Nowy New Business Manager w GoldenSubmarine

Do zespołu GoldenSubmarine, czołowej polskiej agencji interaktywnej, dołączył Michał Czaja. Objął on stanowisko New Business Managera.

Michał Czaja swoją karierę zawodową rozpoczynał jako asystent redaktora prowadzącego w Teatrze Telewizji Agencji Filmowej TVP SA. Potem trafił do agencji PR, gdzie odpowiadał między innymi za współtworzenie strategii marketingowych. Kolejne doświadczenia zawodowe – najpierw jako specjalista ds. reklamy, a potem jako kierownik ds. sprzedaży – zdobywał w agencji brokerskiej specjalizującej się w sprzedaży powierzchni reklamowych w tytułach prasowych.

Jest absolwentem filologii polskiej na Uniwersytecie Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie. Michał Czaja to urodzony matematyk-szachista, z zamiłowania do pisania pisarz, a zamiłowania do podróży podróżnik.

Michał Czaja to nie jedyna nowa osoba, która w ostatnim czasie pojawiła się w strukturach agencji GoldenSubmarine. Zatrudnionych zostało również dwóch nowych junior account managerów – Katarzyna Katona oraz Bartosz Dudek.