Podłogi w wielkomiejskim stylu – nowości w RuckZuck

Nowa kolekcja podłóg City marki Classen to bogactwo wzorów, które doskonale pasować będą do różnych stylów wystroju wnętrz. Kolekcja City od niedawna przyciąga uwagę odwiedzających salony RuckZuck.

W kolekcji City, dostępnej w ogólnopolskiej sieci sprzedaży podłóg i drzwi RuckZuck, do wyboru mamy dziesięć nowych wzorów paneli podłogowych. Wszystkie one wyróżniają się delikatną strukturą powierzchni z połyskiem co sprawi, że podłoga nada naszemu mieszkaniu wielkomiejskiego charakteru. Nowe panele z kolekcji City świetnie sprawdzą się zarówno w nowoczesnych pomieszczeniach, jak i we wnętrzach klasycznych, jednym i drugim dodając wyszukanej elegancji.

Nowe wzory w RuckZuck

Wśród najnowszej oferty salonów RuckZuck znajdziemy starannie wyselekcjonowaną gamę nowoczesnych wzorów. Jaśniejsze podłogi sprawdzą się nie tylko w tradycyjnych, rustykalnych wnętrzach, ale również w mieszkaniach o minimalistycznej stylistyce. Ciemniejsze panele doskonale będą współgrać z aranżacjami nowoczesnymi oraz inspirowanymi egzotycznymi motywami.

– Jasne podłogi o subtelnym wzorze, takie jak Jesion Valletta czy Klon Camedo, doskonale pasują do stylu skandynawskiego, podkreślając surowość wnętrza. Z kolei wybierając Klon Lugano o ciemnej kolorystyce z łagodnym ułożeniem słojów lub Dąb Canyon możemy sprawić, że wnętrze mieszkania stanie się bardziej przytulne. Z kolei wzory Listone Colorado i Listone Bianco, dzięki mozaice barw, ożywią mieszkanie  – mówi Waldemar Kruk, partner handlowy sieci RuckZuck, właściciel salonu RuckZuck we Wrocławiu.

Wysoka jakość

Dostępna od niedawna w sieci RuckZuck kolekcja City to nie tylko intrygujące wzory, to także wysoka jakość gwarantowana przez firmę Classen – głównego dostawcę sieci.

– Klasa użyteczności 32 oraz wysoka klasa ścieralności AC 4, pozwalają na ułożenie paneli z kolekcji City także w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Tak jak inne kolekcje paneli Classen, panele City to łatwy system montażu Easy Connect oraz skuteczne zabezpieczenie przed wilgocią Isowaxx – wyjaśnia Waldemar Kruk.

Najnowsza kolekcja paneli podłogowych City dostępna jest w salonach RuckZuck na terenie całego kraju. W wyborze odpowiedniego wzoru pomoże nam kompetentny personel sklepu, a rekomendowana ekipa montażowa, na nasze życzenie, profesjonalnie ułoży zakupioną podłogę.

Panele podłogowe Classen z kolekcji City – cena: 37,99 zł/m2 brutto

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu