Nagrody w konkursie „Aktywny użytkownik”

Wielkimi krokami zbliża się dzień, w którym rozpocznie się konkurs organizowany na łamach serwisów Centrumpr.pl oraz Kafito.pl. Aktywni użytkownicy mogą zacząć zacierać ręce, bowiem znane są już pierwsze nagrody, jakie będzie można zdobyć!

Zasady konkursu są proste – za każdy poprawnie wprowadzony wpis katalogowy, artykuł prasowy lub wydarzenie w kalendarium, uczestnik otrzymywać będzie jeden punkt. Nagradzani będą ci, którzy w skali miesiąca oraz kwartału, zdobędą największą liczbę punktów. Zabawa dotyczy serwisów CentrumPR.pl oraz Kafito.pl, a rozpocznie się już 1 października.

Fundatorem pierwszych nagród jest, znana z poprzedniej edycji konkursu, firma Rapid – Biuro Księgowe, która zajmuje się kompleksową obsługą firm pod względem księgowym i podatkowym. Biuro zasponsorowało kilkanaście dmuchanych fotelików będących podstawkami pod telefon komórkowy. Upominki te zdobędą laureaci miesiąca. Firma Rapid ufundowała również jedną nagrodę kwartału, która dla zwycięzcy na pewno okaże się miłą niespodzianką. Zainteresowani w najbliższych dniach znajdą uaktualnioną listę nagród na stronach konkursowych.

Organizatorzy konkursu nadal są otwarci na propozycje ze strony sponsorów nagród. Należy przypomnieć, że na fundatorów upominków czeka wiele korzyści, jak reklama w serwisach: Kafito.pl, CentrumPR.pl, Ejoo.pl, eGadki.pl oraz w każdym powstałym lub przejętym serwisie w trakcie trwania umowy sponsorskiej (przewiduje się, że do końca 2008 roku będzie to około 200 serwisów z różnych branż). Reklama obejmować będzie zamieszczenie billboardu reklamowego, informacji o sponsorze na stronie konkursu oraz w mailingach, mailach rejestracyjnych, konkursowych oraz akceptacyjnych. Dodatkowo, na zakończenie każdego miesiąca, każdy sponsor otrzyma raport z informacjami o laureatach, ilości odsłon serwisów, w których umieszczone będą billboardy oraz ilości wyświetleń billboardów sponsora. Informacje dla sponsorów dostępne są także na stronie http://konkurs.kafito.pl/zostan-sponsorem-konkursu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu