Okocim z Okocimskim Klubem Sportowym w drugiej lidze!

  • by

Przedstawiciele Okocimia z Grupy Carlsberg Polska i Okocimskiego Klubu Sportowego podpisali aneks do umowy sponsorskiej, stanowiący kontynuację współpracy. W trzyletnim kontrakcie Okocim zapewnił podniesienie kwoty sponsorskiej tytułem awansu klubu do II ligi.

Wieloletnie zaangażowanie firmy w sponsorowanie Okocimskiego Klubu Sportowego podkreśla więzi łączące Browar Okocim z lokalną społecznością.

„Okocimski Klub Sportowy od dziesięcioleci jest ważnym ogniwem integrującym życie miasta i powiatu brzeskiego. Tym bardziej, cieszymy się, iż nasze stabilne wsparcie przyczyniło się do osiągnięcia sukcesu klubu. Mam nadzieję, że w ramach naszego trzyletniego kontraktu, w najbliższych sezonach kibice doświadczą wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń, kibicując swojej ulubionej drużynie” – mówi Marcin Burdach, Marketing Manager w Carlsberg Polska.

Zgodnie z umową, w zamian za wsparcie finansowe, Klub zapewnia obecność logo Okocimia na koszulkach zawodników, na tablicach i siatkach wokół boiska oraz korony stadionu, jak również na plakatach i biletach.

Władze Klubu i przedstawiciele Sponsora są przekonani, że tego typu działania przyniosą wymierne korzyści obydwu stronom. Ich efektem będzie popularyzacja sportu, Klubu, piłki nożnej oraz wzmocnienie wizerunku Okocimia w Regionie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu