Nowe AutoCentrum.pl – to nie jest facelifting, to nowa generacja

Niezależny portal motoryzacyjny AutoCentrum.pl doczekał się największych zmian od 8 lat, czyli od początku swojego istnienia. Efektem kilkumiesięcznej pracy zespołu portalu jest nowa szata graficzna, ulepszenie układu oraz rozbudowa funkcjonalności.

AutoCentrum.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom czytelników, ułatwiając im korzystanie z zasobów portalu. Postawiono na użyteczność, estetykę i przejrzystość.

Po wejściu na portal od razu rzuca się w oczy nowy wygląd, kolorystyka oraz logotyp. Zmiany są jednak znacznie głębsze i dotyczą takich dziedzin jak: staranne dobieranie treści na każdą stronę, dbanie o przejrzystą hierarchię pokazywanych informacji oraz intuicyjną nawigację.

Obecnie do nowej generacji portalu oprócz strony głównej dopasowano takie serwisy jak: Oceń Swoje Auto, Motogazeta, Publikacje,  Auta używane, Porady, Testy i opinie, Strona marki i Strona modelu.

Nowy wizerunek zyskał również newsletter, do którego oprócz nowej grafiki i układu dodano specjalną kategorię, mającą na celu informowanie na bieżąco czytelników o nowościach w portalu.

Redakcja AutoCentrum.pl zapowiada, że jest to początek strategii rozwoju, w najbliższym czasie do nowej wersji mają zostać dopasowane kolejne serwisy.

Z nowej generacji portalu można korzystać już od kilku dni pod adresem www.autocentrum.pl .

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu