Społeczność inwestorów NewConnect w Biznes.net

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych wspierając rozwój rynku NewConnect zaprasza do internetowej społeczności „NewConnect All the People” oraz do udziału w comiesięcznych, wieczornych spotkaniach „NewConnect Club”. Budowanie społeczności wokół rynku NewConnect to inicjatywa Giełdy Papierów Wartościowych realizowana we współpracy z portalem dla profesjonalistów Biznes.net oraz firmą New Europe Events.

Z myślą o wszystkich osobach zainteresowanych i zaangażowanych na tym rynku, Giełda uruchomiła pod adresem http://www.newconnect.allthepeople.pl portal społecznościowy „NewConnect all the People”, a także comiesięczne, wieczorne spotkania „NewConnect Club” (http://ncclub.pl).

Celem budowania społeczności NewConnect – zarówno w internecie, jak i podczas comiesięcznych spotkań przy lampce wina – jest stworzenie platformy wymiany kontaktów i wiedzy dla osób związanych z rynkiem tj. przedsiębiorcami, inwestorami, autoryzowanymi doradcami, maklerami, analitykami i przedstawicielami mediów.

Uczestnikami internetowej społeczności zostało już prawie 2000 osób, które jak można przypuszczać stanowią najbardziej wpływową grupę osób związaną z NewConnect. Z kolei w wieczornych spotkaniach „NewConnect Club” uczestniczy regularnie ponad 100 osób. Profile wszystkich uczestników społeczności NewConnect można przeglądać pod adresem http://www.newconnect.allthepeople.pl.

Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych podejmuje szereg działań mających na celu usprawnienie komunikacji między emitentami, a inwestorami na rynku NewConnect. W porozumieniu z autoryzowanymi doradcami SII przygotowało ankietę, w której inwestorzy zainteresowani ofertami typu private placement mogą przedstawić swoje preferencje inwestycyjne, aby w przyszłości otrzymywać informacje na temat tego typu ofert.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu