Ostatnie notebooki z wbudowanym tunerem TV. Asus M70Vr tylko w sklepach VOBIS

Limitowana oferta notebooka Asus M70Vr dostępna od 19 sierpnia wyłącznie w sklepach VOBIS. Dzięki wbudowanemu tunerowi telewizyjnemu oraz zdalnemu pilotowi możliwe jest komfortowe oglądanie TV na 17 calowym ekranie laptopa. Dodatkowo, każdy klient, przy zakupie notebooka Asus z tunerem TV otrzymuje w prezencie zestaw Microsoft Office 2007 lub urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet F4180, zastępujące drukarkę, skaner i ksero.

Już niebawem przenośne komputery z wbudowanym tunerem nie będą dostępne na rynku. To nie jedyny powód, iż premierowy ASUS M70Vr w sklepach Vobis jest prawdziwą okazją. Konfiguracja tego notebooka oferuje ponadprzeciętne możliwości w zakresie rozrywki i pracy, jest to idealny komputer przenośny dla całej rodziny.

Notebook jest wyposażony w procesor Intel Core 2 Duo taktowany częstotliwością 2 GHz. Dysk twardy o pojemności 320 GB oraz 4 GB pamięci RAM gwarantują komfortową pracę z najnowszymi aplikacjami. Duży ekran o przekątnej matrycy 17.1 cala, karta graficzna ATI Mobility Radeon HD3470 oraz karta dźwiękowa z Dolby Surround definiują  ten komputer jako multimedialne urządzenie dla całej rodziny. Szczególnie atrakcyjna dla rodzinnego budżetu jest cena: Asus z tunerem TV + prezent = 3333 zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu