„Pierwsza miłość” wraca po wakacjach

  • by

Serial „Pierwsza miłość” po przerwie wakacyjnej wraca na ekrany telewizorów. Obecnie trwają zdjęcia do kolejnej serii, w której fani serialu będą mogli na nowo śledzić losy swoich ulubionych bohaterów. Odcinki w jesiennej ramówce będą emitowane w Telewizji Polsat od września 2008. Umowa podpisana między Telewizją Polsat, a producentem – ATM Grupą opiewa na prawie 11 mln zł.

We wrześniu na Zamku Czocha w Leśnej będzie nagrywana scena ślubu głównych bohaterów serialu: Marysi i Pawła. Do ostatniej chwili nie poznamy finału tej uroczystości, jej rozmiar powinien jednak zadowolić wszystkich widzów serialu.

Twórcy formatu zapewniają, że nowa seria będzie obfitowała w dużą ilość zaskakujących wydarzeń. Na planie pojawią się nie tylko nowe, ciekawe wątki, ale także – do stałej obsady, znanej z poprzednich edycji – dołączą inni popularni aktorzy. Ponadto, akcja przeniesie się poza Wrocław, bohaterowie serialu udadzą się na wycieczkę w góry.

Poprzednie edycje serialu „Pierwsza miłość” notowały bardzo dobre wyniki oglądalności, co dawało mu pozycję niekwestionowanego lidera w najważniejszej, komercyjnej grupie docelowej widzów w wieku od 16 do 49 lat, wśród formatów emitowanych w paśmie access prime time (18:00-18:45). Serial oglądało średnio 2,9 mln osób, czyli co trzeci widz mający w tym czasie włączony telewizor.

Serial „Pierwsza miłość” jest autorskim programem ATM Grupy realizowanym na zlecenie telewizji Polsat i nadawanym od poniedziałku do piątku o godz. 18.00. Dotychczas wyemitowano ponad 730 odcinków serialu, w którym występują m.in. Ewa Skibińska, Maciej Tomaszewski, Wojciech Dąbrowski, Maria Pakulnis, Aneta Zając, Mikołaj Krawczyk i Łukasz Płoszajski. Reżyserami serialu są Krzysztof Łebski, Paweł Chmielewski oraz Dominik Matwiejczyk.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu