Przenośne DVD Musteka z tunerem TV

Kraków, 19 sierpnia 2008 roku — Za sprawą Veracomp SA – specjalizowanego dystrybutora technologii teleinformatycznych – na polskim rynku pojawił się przenośny odtwarzacz DVD wyposażony w tuner telewizyjny – Mustek MP102ATV.

<br />

Przenośne DVD Musteka odtwarza filmy w formacie 16:9 na panelu LCD o wielkości 10,2 cali. Dzięki analogowemu tunerowi TV mogą to być materiały wideo nie tylko zapisane na płytach lub kartach pamięci (odtwarzacz, oprócz napędu DVD/CD, ma port USB i odczytuje karty MMC/SD/\MS), ale także dostępne za pomocą sygnału telewizyjnego.

Aby zapewnić komfort oglądania podczas podróży, Mustek MP102ATV został wyposażony w funkcję ASP (With Anti Shock Protection), która eliminuje wpływ wstrząsów na jakość odtwarzanych multimediów. Co ważne, urządzenie ma kilka różnych źródeł zasilania. Można go ładować za pomocą wbudowanych akumulatorków, zasilaczem samochodowym 12V lub zasilaczem AC/DC. Niemałym atutem w podróży jest także jego niewielka waga – tylko 1,5 kg.

Dzięki możliwości podłączenia do telewizora za pomocą gniazdka AV, Mustek MP102ATV może pracować także jako zwykły, stacjonarny odtwarzacz DVD. Oferuje ponadto wbudowane głośniki i wyjście słuchawkowe. Do urządzenia dołączone są: pilot zdalnego sterowania, torba do przenoszenia oraz antena TV.

Ceny i gwarancja:

Mustek MP102ATV objęty jest w Veracomp 24-miesięczną gwarancją w systemie door-to-door. Sugerowana cena detaliczna brutto wynosi 967 zł.

Specyfikacja techniczna:

Odtwarzane formaty: DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, DivX / MPEG4,CD, CD-R/RW, VCD, MP3, Kodak Picture CD and JPEG Playback.

Systemy TV: NTSC, PAL

Matryca TFT: 10,2

Formaty wyświetlania: 16 : 9

Pilot zdalnego sterowania: tak

Masa netto: 1.50 kg

Wejścia:

Audio/Video AV x 1

Czytnik kart SD/MMC/MS x 1

USB port x 1

Wyjścia audio: analogowe – stereo

Pobór mocy: 22W (12V, 3A)

Głębokość: 200 mm

Wysokość: 45 mm

Długość: 27 cm

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu