Lian Li PC-A70 – aluminiowy full tower

  • by

Piaseczno, 13 sierpnia 2008 r. – W ofercie sieci salonów Reactor, autoryzowanego dystrybutora marki Lian Li na terenie Polski, dostępna jest obudowa Lian Li PC-A70. Model ten, poza wysoką dbałością o detale, na tle innych wyróżnia się ogromną przestrzenią wewnętrzną, dzięki czemu upakowanie nawet dużej ilości podzespołów nie będzie już więcej stanowić problemu.

Obudowa o wymiarach 220x595x590 mm oferuje 5 zewnętrznych zatok 5,25” oraz aż 10 wewnętrznych zatok 3,5-calowych, co przekłada się na możliwość montażu 10 dysków twardych! Jak na produkt typu Full Tower przystało, Lian Li PC-A70 zmieści w sobie wszystkie dostępne na rynku standardy płyt głównych (E-ATX, ATX i mATX), do których szybki dostęp zapewni wyjmowana tacka.

Rozbudowany, ale co najważniejsze cichy system chłodzenia to niemała zaleta. Produkt dostarczany jest z sześcioma 120-milimetrowymi, wolnoobrotowymi wentylatorami. Ich zadaniem jest zapewnienie odpowiedniej cyrkulacji powietrza wewnątrz obudowy oraz schłodzenie najważniejszych komponentów. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość zainstalowania HDD w koszyku, na samej górze konstrukcji, gdzie dodatkowo działa wentylator chłodzący. Ponadto, model ten posiada specjalnie przygotowane otwory na potrzeby instalacji chłodzenia wodnego.

Lian Li PC-A70 wyposażono również w dwa gniazda USB 2.0, jedno gniazdo FireWire (IEEE1394) oraz gniazda audio, które wyprowadzone są na górze obudowy i domyślnie zakryte stylową klapką. Model ten, podobnie jak wszystkie wyroby Lian Li, złożony został z najwyższej jakości wyszczotkowanego aluminium.

Obudowa komputerowa Lian Li PC-A70 dostępna jest w kolorze czarnym, bądź srebrnym. Objęta jest 2-letnim okresem gwarancyjnym i można nabyć ją w sieci salonów Reactor oraz na stronie www.reactor.pl, w cenie 649,00 PLN.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu