Vibrasphere pierwszy raz w Polsce!

Warszawa, 12 sierpnia 2008 – Agencja Artystyczna Mystic Arts Events wraz z MP3store, zapraszają na pierwszy w Polsce koncert wykonawców muzyki Progressive Trance ze Szwecji – Vibrasphere, który odbędzie się 5 września 2008 roku w klubie Progresja w Warszawie.

Wykonawcy z Vibrasphere zagrają na dwóch scenach. Na scenie głównej, gdzie Artyści zagrają na żywo swoje utwory ze wszystkich lat, a oprócz tego na scenie Chill-out’owej, gdzie zaprezentują swój Dubowo-Ambientowy materiał.

Jako suport na trzech specjalnie przygotowanych scenach, zaprezentuje się ponad 20 artystów z całej Polski, w tym wykonawcy i DJe. Na każdej z nich usłyszeć będzie można odrębne nurty wywodzące się z muzyki Psychedelic Trance. Od Chill-out’u, przez Progressive, po stricte Psytrance.

Scenografowie z Mystic Arts Events przygotują na imprezę specjalne kosmiczne instalacje i malowidła na ścianach. Poza tym podziwiać będzie można projekcje na ogromnych telebimach i pokazy laserów w dymie.

Kolejnym wydarzeniem Agencji Artystycznej Mystic Arts Events, jest zaplanowana na 22 listopada b.r. ogromna impreza z udziałem kilku gwiazd z zagranicy: Magoon i Hyperion z Hamburga, Materia z Salzburga i Compressor z Londynu i dodatkowo  ponad 20 Artystów z całej Polski. W planach Mystic Arts Events na przyszły rok jest zorganizowanie największego, trzydniowego festiwalu poświęconego w całości kulturze Psychedelic Trance!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu