Synergia w cenie

Powstała grupa pod nazwą ASM group. W jej strukturze znalazła się firma PARTNER ASM działająca na polskim rynku od 10 lat specjalizująca się w obsłudze działań wsparcia sprzedaży, jak i komunikacji marketingowej, a także trzy nowe firmy oferujące wyspecjalizowane usługi dla biznesu. 

ASM group dzięki rozbudowanej ofercie jest w stanie skutecznie konkurować z innymi podmiotami na rynku. Wykorzystując dotychczasowe doświadczenie założyciele PARTNER ASM zaangażowali specjalistów z różnych dziedzin marketingu i stworzyli grupę, dzięki której są w stanie oferować usługi z zakresu nie tylko wsparcia sprzedaży, ale też innych dziedzin np. marketingu mobilnego, POS TV czy usługi reklamowe full service.

ASM group tworzą: PARTNER ASM prowadząca działania wsparcia sprzedaży, Call2Action – firma oferująca komunikację marketingową z wykorzystaniem POS TV, New Line Media – agencja marketingu mobilnego i GreyMatters – agencja reklamowa full service.

Firma PARTNER ASM powstała w 1998 r. i realizuje swoje usługi w oparciu o gruntowną analizę rynku, wieloletnie doświadczenia oraz oczekiwania klientów. Merchandising, promocje sprzedaży, leasing pracowniczy, outsourcing sił sprzedaży, dystrybucja materiałów POS, monitoring cen jak również wsparcie w procesie wprowadzania nowych produktów to główny zakres usług PARTNER ASM.

Agencja New Line Media to nowoczesna firma skupiająca w swych szeregach specjalistów z zakresu marketingu mobilnego. Trzon techniczny agencji tworzy zespół ekspertów  z dziedziny technologii informatycznej, a ich kompleksowa wiedza gwarantuje profesjonalne przygotowanie najbardziej skomplikowanych projektów wykorzystujących marketing mobilny. Firma już wygrała pierwsze kontrakty i startuje w kolejnych przetargach.

GreyMatters jest również częścią ASM group jednej z największych polskich grup mediowych obsługujących zarówno działania wsparcia sprzedaży, jak i komunikacji marketingowej.  Siłą agencji jest doświadczony kreatywny zespół, który reprezentuje orientację na sprzedażową skuteczność działań marketingowych. GreyMatters jest agencją full service specjalizującą się w kompleksowej obsłudze komunikacji marketingowej BTL i ATL.

– Holistyczna działalność i wykorzystanie synergii jaką daje funkcjonowanie w grupie pozwalają na oferowanie efektywnych działań marketingowych na miarę dzisiejszych oczekiwań klientów – mówi Adam Stańczak z ASM group. Zmieniająca się rzeczywistość i postępująca świadomość konsumentów stawiają coraz wyższe wymagania marketerom zatem i podmiotom wspierającym działalność firm i marek. Wychodząc z tego założenia stworzyliśmy ASM group – dodaje na koniec.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu