Microsoft nagradza Atos Origin za innowacyjność

  • by

Microsoft ogłosił finalistów i zwycięzców organizowanego przez siebie konkursu „Partner Roku 2008”. Wyróżnia on partnerów Microsoft: Registered, Certified i Gold Certified, którzy dostarczyli wzorowych rozwiązań dla swoich Klientów w 2007 roku. Laureaci i finaliści zostali wybrani wśród nominacji z całego świata.

Atos Origin jest w gronie finalistów najlepszych rozwiązań dla „The Microsoft Information Worker Solutions, Office Deployment Partner of the Year Awards”. Zwycięzcy i finaliści zostali wyróżnieni na Światowym Kongresie Partnerów Microsoft Corp. 2008. Kongres jest głównym dorocznym wydarzeniem firmy organizowanym dla partnerów z branży IT, odbywającym się między 7-10 lipca w Houston, USA. Ponad 2000 zgłoszeń zostało przedstawionych przez partnerów na całym świecie.

Nagrody wyróżniają nowatorskie wykorzystanie technologii Microsoft przez partnerów firmy. Zwycięzcy i finaliści pomogli podnieść standard usług IT, w dostarczaniu rozwiązań i wsparcia swoim Klientom. Atos Origin jest finalistą „The Information Worker Solutions” w kategorii “Office Deployment Partner of the Year” dla “Atos Workplace Solutions”.

– Innowacyjność, z jaką Atos Origin wykorzystał technologię Microsoft pozwoliła na zwiększenie produktywności pracowników oraz poprawienie relacji z partnerami biznesowymi naszych Klientów – powiedział Dariusz Baran, Prezes Atos Origin Polska

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu