Reaktywacja pierwszego polskiego kreatora serwisów społecznościowych

Rozwój nowych modułów i funkcjonalności, osiągnięcie rentowności do końca 2009 oraz konkursy dla użytkowników serwisu. Serwis spaces.pl ogłasza swoje plany na najbliższe miesiące.

Spaces.pl rozpoczęło działalność we wrześniu ubiegłego roku. Po kilku miesiącach działalności pomysłodawcy przedsięwzięcia musieli przerwać projekt, jednak niedawno pojawił się nowy inwestor, który postanowił zakupić istniejącą część spaces.pl i stopniowo ją rozbudowywać.

„Pierwszy start serwisu nie powiódł się z powodów organizacyjnych, obecnie wystartujemy z tym co aktualnie posiadamy i będziemy stopniowo dodawać nowe funkcjonalności zgodnie z bieżącymi uwagami i życzeniami użytkowników” – mówi Marcin Krawczyk obecny właściciel spaces.pl

W ciągu najbliższych miesięcy spaces.pl chce skoncentrować swoje działania na optymalizacji aktualnej wersji serwisu i badaniu potrzeb użytkowników pod kątem przyszłych modyfikacji i rozbudowy projektu.  Obecna wersja umożliwia :

  • rejestrację w serwisie i założenie własnego profilu
  • zakładanie własnych serwisów społecznościowych pod wybranymi domenami nazwa.spaces.pl
  • dołączanie swojego profilu do wszystkich serwisów tworzonych w obrębie spaces.pl

Każdy serwis społecznościowy z kolei składać się może z : profili użytkowników, newsów dotyczących działalności serwisu, modułu wymiany ciekawych linków, modułu galerii forek, oraz modułu for dyskusyjnych.

„Co prawda straciliśmy już element zaskoczenia i w Internecie funkcjonują od kilku miesięcy podobne przedsięwzięcia, ale sądzę że dla wszystkich wystarczy miejsca, w dodatku działające w Polsce kreatory serwisów społecznościowych to całkiem nowe przedsięwzięcia więc rywalizacja o podział rynku dopiero się zacznie ” – dodaje Krawczyk.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu