Paweł Szczepankowski nominowany na stanowisko Dyrektora Zarządzającego Atradius

Dnia 1 lipca 2008 roku, Paweł Szczepankowski objął stanowisko Dyrektora Zarządzającego polskiego Oddziału Atradius Credit Insurance N.V.

<br />

Paweł Szczepankowski posiada ponad 10 letnie doświadczenie w sektorze usług finansowych. Karierę zawodową rozpoczął w Chubb Insurance Company of Europe w Londynie. Pracował m. in. w Polskim Towarzystwie Reasekuracyjnym S.A. i Towarzystwie Ubezpieczeniowym Allianz Polska S.A. Od 2002 roku pracował na stanowisku Specjalisty ds. Ubezpieczeń Finansowych w Departamencie Ubezpieczeń Finansowych Gerling Polska S.A. Po zmianach własnościowych firmy kontynuował pracę w nowo utworzonym polskim oddziale Atradius Credit Insurance N.V. S.A. na stanowisku Senior Account Manager. Od stycznia 2006 r. pełnił funkcję Dyrektora Regionu, a od sierpnia 2007 r. Zastępcy Dyrektora Zarządzającego. Paweł Szczepankowski jest absolwentem kierunku Finanse i Bankowość Szkoły Głównej Handlowej oraz Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości.

Rynek ubezpieczeń kredytu kupieckiego w Polsce jest niezwykle wymagający. Jestem przekonany, iż doświadczony zespół Atradius sprosta wyzwaniom, stawianym przez branżę i klientów, co w efekcie znajdzie swoje przełożenie we wzroście naszego udziału w tym rynku – powiedział Paweł Szczepankowski.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu