Nowy bartype Samsung L700 – wygoda i funkcjonalność

Model L700 to najnowsza propozycja marki Samsung skierowana do zwolenników zgrabnych, poręcznych telefonów komórkowych. Klasyczna obudowa „bar-type” ozdobiona z tyłu finezyjnym „drapaniem” przypominającym strukturę włosa, ergonomiczna klawiatura i wyświetlacz rozmiarach 2,1” składają się na nowoczesne, stylowe urządzenie, które zapewnia wygodę i łatwość korzystania z jego funkcji. Bowiem L700 to telefon, który urzeka prostotą – designu i obsługi.

Docenią ją osoby pragnące szybko wysłać wiadomość MMS czy wykonać zdjęcie bez konieczności wyboru spośród kilkunastu opcji czy dodatkowych ustawień – czasami po prostu liczy się czas!  Aparat fotograficzny 2 Mpix z lampą błyskową i funkcją nagrywania filmów przyda się w sytuacjach, kiedy warto uchwycić moment zachowując jednocześnie dobrą jakość zdjęć. Dzięki obsłudze sieci 3G Samsung L700 gwarantuje szybki dostęp do Internetu, a tym samym pozwala na prowadzenie wideorozmów i wideokonferencji. Funkcja mobile blogging przyda się, aby na bieżąco aktualizować swoje blogi i przesyłać znajomym zdjęcia z podróży.

Przeglądarka HTML to źródło nieustającej rozrywki, które przyda się bez względu na miejsce i czas.  Dzięki czytnikowi RSS nigdy stracimy najświeższych informacji z ulubionych serwisów i stron internetowych. Dodatkowym atutem modelu L700 jest możliwość przeglądania plików biurowych pakietu MS Office takich jak Word, Excel czy Power Point. Dzięki temu można spokojnie popracować z dala od biura. Na przykład podczas lotu samolotem, słuchając jednocześnie utworów muzycznych zapisanych na 39 MB pamięci wewnętrznej lub dodatkowej karcie microSD. Jak w każdym multimedialnym urządzeniu, również w L700 nie zabrakło odtwarzacza mp3, radia z funkcją RDS i oczywiście trybu offline, pozwalającego na cieszenie się muzyką bez logowania się do sieci.

Telefon dostępny będzie w sprzedaży pod koniec sierpnia. Wprowadzeniu będzie towarzyszyła kampania reklamowa.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu