Najszybszy konkurs w sieci!

Konkurs Gadu-Gadu w serwisie społecznościowym MojaGeneracja.pl Do wygrania m.in. specjalny niski nr GG 868!

Z okazji  ósmych urodzin komunikatora Gadu-Gadu, producent GG przygotował wyjątkowy konkurs dla użytkowników. Zabawa rozgrywa się serwisie MojaGeneracja.pl i jest skierowana do ludzi młodych, kreatywnych, ceniących swobodę i nowoczesny styl życia.

W konkursie, który potrwa 10 dni może wziąć udział każdy użytkownik komunikatora Gadu-Gadu. Zasady są bardzo proste i polegają na dodaniu do swojej listy kontaktów w komunikatorze numeru GG 5555, który jest numerem specjalnego bota informacyjnego. Następnie użytkownik ustawia na swoim numerze taki sam opis tekstowy, jaki ma w danej chwili numer GG:5555 – opis będzie się zmieniał każdego dnia w trakcie konkursu. Wśród osób, które ustawiły opis codziennie będzie losowanych 1000 użytkowników, którzy otrzymają pytanie od numeru GG:5555. Kto pierwszy z nich poprawnie odpowie, wygrywa nagrody. Codziennie wygrywają 4 osoby, zaś w dniu urodzin Gadu-Gadu, dodatkowo jedna osoba zdobędzie niski numer GG 868. Konkurs rozpoczyna się 8.08.2008 i kończy w dwa dni po urodzinach Gadu-Gadu (17.08.2008)

Tylko najszybsi mają okazję do wygrania atrakcyjnych nagród!

Aby zdobyć nagrodę, trzeba wykazać się szybką reakcją oraz śledzić informacje pojawiające się na opisie numeru GG:5555.  Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, między innymi: laptopy H&B, rowery Imola, drukarki Epson, odtwarzacze MP3 Creative, oraz specjalny niski numer GG VIP 868!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu