Konkurs „Aktywny użytkownik” już niedługo!

  • by

Okazuje się, że darmowe wpisy katalogowe, możliwość bezpłatnego promowania firm i towarów oraz zamieszczania nieograniczonej liczby artykułów prasowych i wydarzeń, to nie wszystkie zalety serwisów Kafito.pl i CentrumPR.pl. Już niedługo rusza druga edycja konkursu „Aktywny użytkownik”.

Zabawa przeznaczona będzie dla najaktywniejszych użytkowników serwisów Kafito.pl oraz CentrumPR.pl. Zasady konkursu są proste – za każdy poprawnie wprowadzony wpis katalogowy, artykuł prasowy lub wydarzenie w kalendarium, uczestnik otrzymywać będzie jeden punkt. Nagradzani będą ci, którzy w skali miesiąca oraz kwartału, zdobędą największą liczbę punktów. Rozpoczęcie konkursu przewidziane jest na październik 2008 roku.

<br />

Tymczasem poszukiwani są sponsorzy nagród do konkursu. Na fundatorów upominków czeka wiele korzyści, jak reklama w serwisach: Kafito.pl, CentrumPR.pl, Ejoo.pl, eGadki.pl oraz w każdym powstałym lub przejętym serwisie w trakcie trwania umowy sponsorskiej (przewiduje się, że do końca 2008 roku będzie to około 200 serwisów z różnych branż). Reklama obejmować będzie zamieszczenie billboardu reklamowego, informacji o sponsorze na stronie konkursu oraz w mailingach, mailach rejestracyjnych, konkursowych oraz akceptacyjnych. Dodatkowo, na zakończenie każdego miesiąca, każdy sponsor otrzyma raport z informacjami o laureatach, ilości odsłon serwisów, w których umieszczone będą billboardy oraz ilości wyświetleń billboardów sponsora. Informacje dla sponsorów dostępne są także na stronie http://konkurs.kafito.pl/zostan-sponsorem-konkursu.

CentrumPR.pl, stanowiąc połączenie serwisu prasowego, dziennikarstwa obywatelskiego, presella oraz instrumentu dla Agencji Public Relatons, umożliwia szybką i darmową publikację materiału prasowego. Natomiast za pośrednictwem Centrum Katalogowego Kafito.pl można bezpłatnie i skutecznie promować zarówno firmy, jak i poszczególne towary czy usługi. Dodatkowo, umieszczenie swojego wpisu w Kafito.pl, znacznie wspomaga pozycjonowanie stron.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu