JAMBOX z TVP HD

Cyfrowa telewizja kablowa JAMBOX uruchomiła nowy kanał Telewizji Polskiej nadawany w jakości High Definition. TVP HD zaczął nadawanie od relacji z Igrzysk Olimpijskich. Abonenci JAMBOX będą mogli przez 18 godzin dziennie oglądać transmisje z Pekinu, które są po raz pierwszy nadawane w systemie HD. Nowy kanał został dodany do pakietu wielotematycznego i jest dostępny dla wszystkich klientów telewizji JAMBOX, bez dodatkowych opłat.

TVP HD to kolejny kanał w standardzie HD który można obejrzeć w JAMBOX Kablówce 3 Generacji. W ofercie programów nadawanych w technologi wysokiej rozdzielczości można również zobaczyć między innymi: TVS Telewizja Silesia HD, Filmbox HD oraz Polsat Sport HD.

Stale poszerzamy naszą ofertę zarówno w zakresie pakietów programowych, jak i aplikacji interaktywnych – mówi Łukasz Sukiennik, dyrektor marketingu SGT S.A. – Cieszę się, że nasi abonenci będą mogli obejrzeć olimpiadę w najwyższej jakości  – dodaje

Nowy kanał TVP HD przez pierwszy okres będzie nadawał wyłącznie transmisje z Igrzysk Olimpijskich. Po zakończeniu imprezy sportowej w Pekinie, TVP HD stanie się kanałem wielotematycznym oferującym w jakości HD między innymi filmy, polskie seriale oraz sport.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu