DOPINGUJ Z LENOVO POLSKĄ REPREZENTACJĘ OLIMPIJSKĄ!

Firma Lenovo uruchomiła dzisiaj specjalną akcję „Dopinguj Polską Reprezentację Olimpijską na Igrzyskach w Pekinie 2008” połączoną z konkursem dla jej najbardziej kreatywnych uczestników.

Osoby, które chcą wesprzeć polskich sportowców na Olimpiadzie w Pekinie, mogą to zrobić w okresie od 8 do 28 sierpnia 2008 r. rejestrując się na specjalnie uruchomionej przez Lenovo witrynie www.cheerpoland.com oraz umieszczając na niej ciekawie sformułowane życzenia, pozdrowienia oraz słowa zachęty do wytężonej walki o medale dla polskich olimpijczyków.

Spośród zamieszczonych na witrynie najciekawszych postów firma Lenovo wybierze jedno wyjątkowe, którego autor, jako główną nagrodę w konkursie otrzyma notebook z nowej linii Lenovo IdeaPad. Natomiast autorzy dziesięciu najlepszych, losowo wybranych przez komputer, wiadomości, otrzymają inne, atrakcyjne nagrody – koszulki polo, czapeczki, smycze oraz kubki z olimpijskim logo. Lista zwycięzców oraz ich wiadomości zostanie umieszczona przez firmę Lenovo na witrynie, po zakończeniu konkursu 28 sierpnia 2008 r.

Akcja „Dopinguj Polską Reprezentację Olimpijską na Igrzyskach w Pekinie 2008” oraz uruchomiona witryna www.cheerpoland.com są kontynuacją zaangażowania Lenovo w organizację rozpoczynających się dzisiaj Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu