Wrześniowe „Dobre Wnętrze” z dodatkiem „Urządzamy dom i mieszkanie”

Lato to czas kolorów, odpoczynku i radości. To okres, kiedy jesteśmy pełni energii i pomysłów.

160-stronicowa publikacja „Urządzamy dom i mieszkanie” dołączona do wrześniowego numeru „Dobrego Wnętrza” (w sprzedaży od 14 sierpnia br.), to oferta dla wszystkich, którzy pragną wykorzystać letni zapał na zmiany we własnym domu.

Jesień nie musi być smutna. Nowa sofa, modny kolor ścian, parę drobiazgów do łazienki może poprawić nastrój podczas jesiennych wieczorów. Miesięcznik „Dobre Wnętrze” zachęca do zmian domowego lokum już teraz, latem, kiedy jesteśmy pełni energii i pomysłów.

Dodatek „Urządzamy dom i mieszkanie” zawiera informacje dotyczące wyposażenia, dekoracji i wykończenia pomieszczeń mieszkalnych oraz tarasów i ogrodów. Znajduje się w nim także przydatny wykaz firm z branży wnętrzarskiej. To pozycja przeznaczona nie tylko dla architektów, projektantów i stylistów, ale również dla osób zainteresowanych tematyką aranżacji.

Publikację dołączono do całego wydania wrześniowego „Dobrego Wnętrza”, którego cena nie uległa zmianie. Dodatek promuje dwutomowy katalog MURATORA „Urządzamy dom i mieszkanie”, dostępny w sprzedaży od 31 lipca br. Przedstawia on najnowsze trendy i zawiera obszerny przegląd rynku w sezonie 2008/2009.

Wrześniowe wydanie „Dobrego Wnętrza” prezentuje ponadto:

  • trzy różne style, w których można urządzić sypialnię oraz wyposażyć łazienkę,
  • subiektywnie wybrane, najbardziej urokliwe zakątki Mazur,
  • bukiety uzdolnionych florystów dopasowane do charakteru konkretnego domu.

Wrześniowe wydanie „Dobrego Wnętrza” będzie promowany w magazynach i serwisach internetowych MURATORA S.A.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu