Olimpijskie wydania Przeglądu Sportowego

Przegląd Sportowy, jedyna ogólnopolska gazeta codzienna o tematyce sportowej, z okazji rozpoczynającej się olimpiady w Pekinie, będzie publikować na swoich łamach specjalny cykl „Olimpijski Przegląd Sportowy Pekin 2008„.

„Olimpijski Przegląd Sportowy Pekin 2008” to kilkanaście stron relacji, wyników, zdjęć, komentarzy i opinii prosto z Pekinu w codziennych wydaniach gazety w czasie trwania olimpiady. Specjalnie dla Przeglądu Sportowego sześciu dziennikarzy i dwóch fotoreporterów, wydelegowanych na igrzyska przez Axel Springer Polska, będzie relacjonowało codzienne zmagania sportowe. Dodatkowo na łamach dodatku olimpijskiego pojawią się komentarze zagranicznych ekspertów i zawodników. Polscy olimpijczycy: Szymon Kołecki, Monika Pyrek, Katarzyna Skowrońska i Maja Włoszczowska, specjalnie dla Przeglądu Sportowego będą pisać felietony z igrzysk.

W piątek, 8 sierpnia, wraz z Przeglądem Sportowym ukaże się Skarb Kibica Pekin 2008. Będzie to 100 – stronicowe wydanie w całości poświęcone igrzyskom olimpijskim. Znajdzie się w nim kalendarz igrzysk, prezentacja polskiej kadry olimpijskiej, opis obiektów olimpijskich, historia igrzysk a także informacje o transmisjach telewizyjnych z Pekinu.

Skarb Kibica Pekin 2008 wsparty jest kampanią reklamową w radio, w tytułach prasowych Axel Springer Polska, w Internecie oraz na nośnikach w punktach sprzedaży prasy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu