Zwinna linka Kensington

  • by

Warszawa, 6 sierpnia 2008 r. – W ofercie Kensington dostępna jest nowa, zwijana linka MicroSaver® Keyed Retractable Notebook Lock, która pozwala skutecznie zabezpieczyć notebooka przed kradzieżą. Niewielkie rozmiary i poręczność, przy zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa czynią z niej idealnego towarzysza każdej podróży.

Linka z hartowanej stali, z zamkiem, z unowocześnioną głowicą i niepowtarzalnym kodem klucza, zapewnia bezpieczeństwo wartościowego sprzętu. Ze względu na możliwość zwijania linki do niewielkiej kasetki, dedykowana jest ona dla osób mobilnych, często korzystających z notebooka poza biurem.


Urządzenie jest proste w użyciu, a jego niewielkie rozmiary sprawiają, że łatwo mieści się w torbie na notebooka i niemal w każdym bagażu podręcznym. Linką MicroSaver® Keyed Retractable Notebook Lock, tak jak każdą inną linką typu MicroSaver®, można zabezpieczyć notebooki, komputery stacjonarne, stacje dokujące, monitory LCD, drukarki, projektory i inne urządzenia posiadające gniazdo zwane slotem Kensington.

Linka zabezpieczająca MicroSaver® Keyed Retractable Notebook Lock jest objęta 2-letnią gwarancją producenta i kosztuje 158 PLN netto. Produkty marki Kensington dostępne są w  salonach HOME & BUSINESS NOTEBOOKS oraz w sieciach sprzedaży Media Markt i Saturn.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu