Przejdź do treści

Orange Warsaw Festival – tylko w Orange transmisja live

6 września 2008 roku odbędzie się Orange Warsaw Festival 2008 – pierwszy festiwal muzyczny, który odbędzie się na ulicach stolicy. Dzięki Orange będzie można zobaczyć go na żywo również w telewizji, internecie i na platformie mobilnej.

Pierwszy raz fani będą mogli śledzić koncerty nie tylko osobiście na Placu Defilad, ale również na żywo zobaczyć kilkugodzinną transmisję z największego muzycznego wydarzenia w Warszawie w IPTV, internecie (na www.orange.pl, www.neostradaworld.pl i www.orangewarsawfestival.pl) oraz w telefonie komórkowym, na platformie wap.orange.pl.

Każda scena będzie filmowana przez kilka kamer, dzięki czemu osoby, które nie będą mogły dotrzeć na plac Defilad, poczują festiwalową, muzyczną atmosferę. Transmisja na żywo umożliwi przeżycie niezapomnianych, koncertowych emocji w każdym zakątku Polski. Transmisję zrealizuje firma Multiproduction, znana m.in. z realizacji meczów piłkarskiej ekstraklasy.

Przez 6 miesięcy od wydarzenia wszyscy zainteresowani będą mogli bezpłatnie ponownie obejrzeć występy artystów festiwalowych w usłudze wideo na życzenie, w internecie oraz na mobilnej platformie wap.orange.pl.

Dodatkową atrakcją dla wszystkich fanów będzie możliwość ściągnięcia ekskluzywnego kontentu. Wysyłając bezpłatny sms na numer 8089 o treści FESTIWAL, klienci Orange otrzymają link do serwisu WAP, gdzie będą mogli znaleźć dzwonki, tapety i ring back tony dostosowane do ich modeli telefonu.

Powstanie również specjalny serwis WAP poświęcony Orange Warsaw Festival, na którym pojawią się informacje o wszystkich artystach, przedstawieniach teatralnych i dodatkowych atrakcjach towarzyszących wydarzeniu.

Podczas Orange Warsaw Festiwal zapraszamy do specjalnej strefy – miasteczka Orange, w którym na wszystkich warszawiaków będą czekać dodatkowe, nie tylko muzyczne atrakcje.