Crowley Data Poland partnerem 33. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

Crowley współpracuje przy organizacji jednego z najważniejszych wydarzeń kulturalnych

Warszawa, 6 sierpnia 2008 roku –  Firma Crowley Data Poland została partnerem 33. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych organizowanego przez Pomorską Fundację Filmową. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych imprez polskiej kinematografii. Jak co roku pokazy gromadzą tysiące miłośników rodzimego kina. Zwieńczeniem Festiwalu są przyznawane rokrocznie, cieszące się ogromnym uznaniem, Złote Lwy.

„Gdyński festiwal filmowy to wydarzenie o dużym znaczeniu nie tylko dla polskiego kina, ale i dla życia całego regionu” – mówi Witold Ksepka, Dyrektor Sprzedaży odpowiedzialny za region północny. – „Mieliśmy okazję już współpracować przy dużych imprezach sportowych i kulturalnych,które wspieraliśmy swoją infrastrukturą. Partnerstwo w kolejnej prestiżowej imprezie potwierdza nasze kompetencje w zakresie obsługi dużych wydarzeń medialnych oraz naszą otwartość na aktywne uczestniczenie w przedsięwzięciach podejmowanych przez naszych klientów.”

Tegoroczna edycja Festiwalu odbędzie się w dniach 15-20 września br.

Jako Partner Festiwalu, Crowley Data Poland zadba o dostęp do Internetu w Teatrze Muzycznym, w którym odbywać się będzie całe wydarzenie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu