Wybierz się w podróż po Miasteczku AXA i poznaj benefity oferty AXA Ubezpieczenia

Miasteczko AXA to interaktywna animacja przedstawiająca najważniejsze elementy oferty AXA Ubezpieczenia

Użytkownik ma do dyspozycji kilka sposobów poruszania się po miasteczku. Pierwszym są strzałki na klawiaturze, dzięki którym można kierować samochodem bohatera znanego z reklam telewizyjnych AXA oraz gospodarza wirtualnego miasteczka. Kolejne, to kierunkowskazy znajdujące się na każdej stronie lub menu szybkiego dostępu, które umożliwia szybkie przejście na następną podstronę.

W miarę jak nasz bohater przemieszcza się po Miasteczku, na ekranie pojawiają się kolejne elementy oraz budowle, na których przedstawione są odrębne elementy oferty AXA Ubezpieczenia.

Po wejściu na stronę możemy zapoznać się z najnowszą promocją AXA Ubezpieczenia i z tego miejsca rozpoczynamy podróż. W Miasteczku AXA znajdziemy m.in. budynek AXA, gdzie każdemu piętru odpowiadają kolejne elementy odróżniające AXA od konkurencji, AXA TV, gdzie można obejrzeć aktualne reklamy telewizyjne czy też parking z samochodami, gdzie sprawdzimy przykładowe ceny ubezpieczenia przedstawione na konkretnych modelach aut.

O godzinie 22.00 w Miasteczku zapada noc, a żyjące w nim wirtualne zwierzaki kładą się do snu. Mimo to bohater filmowy niestrudzenie oprowadza kolejnych gości po Miasteczku AXA, oświetlając drogę reflektorami swojego samochodu.

Za projekt i wykonanie Miasteczka AXA odpowiadała agencja reklamowa FireFly Creation (www.ffcreation.com), która już od 2 lat współpracuje z AXA Ubezpieczenia przy okazji wszystkich projektów realizowanych przez spółkę w Internecie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu