Paulina Smaszcz – Kurzajewska nowym szefem działu PR w polskim oddziale Microsoft

  • by

Warszawa, 4 sierpnia 2008 r. — Paulina Smaszcz – Kurzajewska objęła funkcję szefa działu PR oraz rzecznika prasowego polskiego oddziału Microsoft. Na nowym stanowisku odpowiada za tworzenie i realizację strategii komunikacyjnej firmy, kontakty z mediami oraz budowanie pozytywnego wizerunku Microsoft na polskim rynku. Paulina Smaszcz – Kurzajewska ma ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe, zdobyte w wielu renomowanych firmach z branży medialnej oraz FMCG. 

„Jestem zaszczycona, że mogę przyłączyć się do zespołu pracowników i współpracowników firmy Microsoft. Tym bardziej, że tworzą go ludzie z pasją, otwarci i godni naśladowania. Z zaangażowaniem i z zapałem podejmuję to nowe wyzwanie i przystępuję do powierzonych mi zadań, głęboko wierząc że sprostam oczekiwaniom. To dla mnie praca marzeń, zarówno pod względem zawodowym jak i prywatnym!” – powiedziała Paulina Smaszcz – Kurzajewska.

1 Microsoft, Paulina Smaszcz - Kurzajewska
Paulina Smaszcz – Kurzajewska dołączyła do zespołu polskiego oddziału firmy Microsoft 4 Sierpnia 2008 roku. Do tej pory pełniła funkcję szefa działu Public Relations w portalu internetowym ONET.PL, doświadczenie  zawodowe zdobywała rownież  w PTK Centertel, PZU SA  pełniąc obowiązki PR and Communication Managera oraz w stacjach telewizyjnych TVP i TVN.

Paulina Smaszcz – Kurzajewska jest absolwentką  Uniwersytetu Warszawskiego. Wolny czas poświęca przede wszystkim swojej rodzinie – mężowi i dwóm synom.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu