Partnerstwo Wavelink z Datalogic Mobile

  • by

Lider w sektorze mobilnego oprogramowania Wavelink Corporation i lider urządzeń przenośnych Datalogic Mobile zawarły strategiczne partnerstwo. Firmy, wykorzystując swoje doświadczenie będą współpracowały przy dostarczaniu najwyższej jakości i oszczędnych rozwiązań dla użytkowników urządzeń przenośnych. Wavelink zapewnia wsparcie dla wszystkich urządzeń Datalogic Mobile wyposażając je w swoje wiodące rozwiązania Terminal Emulation i Avalanche.

“Partnerstwo połączyło liderów w sektorze sprzętu i oprogramowania i ma na celu dostarczanie klientom w pełni zintegrowanych rozwiązań” – mówi Lamar Van Wagenen, prezes Wavelink. “Datalogic Mobile i my, mamy wspólny cel zapewniania rozwiązań przenośnych, które są bezpieczne, godne zaufania i oszczędne. To właśnie nasi klienci skorzystają na rozwoju naszej współpracy przy dostarczaniu wspólnych rozwiązań.”

Francesco Montanari wiceprezes i dyrektor generalny Datalogic Mobile dodał: „W Datalogic Mobile możemy się poszczycić dostarczaniem wysokiej jakości produktów, które zapewniają solidne i niezawodne rozwiązania dla naszych klientów. Kiedy zdecydowaliśmy się na nawiązanie współpracy z producentem oprogramowań, Wavelink był oczywistym wyborem pod względem doświadczenia, rzetelności i innowacyjności rozwiązań”.

Datalogic Mobile jest częścią Datalogic, trzecim największym producentem na świecie i liderem w Europie w produkcji czytników kodów kreskowych, komputerów przenośnych do gromadzenia danych i systemów RFID. Datalogic Mobile oferuje pełen zakres urządzeń przenośnych wykorzystywanych w magazynach, do wspierania pracy w terenie i w sprzedaży detalicznej.

Wavelink jest liderem na rynku rozwoju przenośnych aplikacji i oprogramowania do zarządzania infrastrukturą, zapewniając aplikacje działające w większej liczbie urządzeń przenośnych niż wszyscy konkurenci. Wavelink obsługuje ponad 3,5 miliona klientów na całym świecie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu