Wirtualna Polska współpracuje z Forbes.com

Kilkadziesiąt materiałów miesięcznie, w wersji polskiej i angielskiej, na stronach Wirtualnej Polski – portal podjął współpracę z Forbes.com.

Na stronach serwisów tematycznych WP, takich jak biznes.wp.pl czy media.wp.pl publikować będziemy najciekawsze rankingi Forbes.com dotyczące gospodarki światowej, analizy działań podmiotów związanych ze światem finansów, komentarze i sylwetki najwybitniejszych postaci światowego biznesu. Co istotne, jako pierwsi na polskim rynku internetowym podjęliśmy regularną współpracę z Forbes.com o tak dużym zakresie. – mówi Kinga Ciukta, Doradca Dyrektora Programowego ds. partnerów Kontentowych i Medialnych – Forbes.com to niezwykle atrakcyjny partner, który wzbogaci naszą ofertę kontentową pochodząca od podmiotów zagranicznych. Obecnie, w zakresie materiałów wideo, współpracujemy np. z Associated Press Television News.

Wśród rankingów, które w WP pojawią się jako pierwsze, wymienić można m.in.: najbardziej wpływowe osoby świata, najbardziej i najmniej patriotyczne kraje świata; najbardziej rozchwytywani arystokraci świata; najlepiej zarabiające modelki świata, najlepiej zarabiający sportowcy Igrzysk Olimpijskich w Pekinie.

Portal WP.pl wzbogacą też newsy Forbes.com, ciekawostki, porady i badania.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu