„GOLDEN AWARD” DLA SPÓŁKI ARÇELİK ZA RAPORT ROCZNY 2007

Warszawa 4.08.2008 – Spółka Arçelik A.Ş., do której należy marka BEKO, otrzymała wyróżnienie „Golden Award” za raport roczny 2007 w konkursie zorganizowanym przez organizację LACP (League of American Communication Professionals), która ocenia działalność komunikacyjną przedsiębiorstw działających na arenie międzynarodowej.

LACP (League of American Communication Professionals) to organizacja z siedzibą w San Diego, działająca od 2001 roku. Organizacja ta uznała raport spółki Arçelik A.Ş. za 2007 rok za godny wyróżnienia „Golden Award” w kategorii producentów dóbr trwałych.

W konkursie oceniane są roczne raporty firm działających w różnych sektorach gospodarki na całym świecie. Pod uwagę brana jest jakość komunikacji korporacyjnej według szeregu kryteriów: „Pierwsze wrażenie, list wprowadzający, list do akcjonariuszy, styl raportu, prezentacja danych finansowych, kreatywność, klarowność komunikatu i dostępność danych”.

W tym roku przeanalizowano raporty roczne ponad 3 000 przedsiębiorstw z całego świata. Arçelik A.Ş. uzyskała 95 na 100 punktów za Raport Roczny 2007, zdobyła pierwsze miejsce oraz otrzymała „Golden Award”. Spółka Arçelik A.Ş. wyprzedziła tym samym wiele międzynarodowych przedsiębiorstw z różnych sektorów gospodarki, które brały udział w konkursie. Nagrodzony raport został wydany we współpracy z Başartan Creative.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu