LENOVO WSPIERA POLSKĄ MISJĘ OLIMPIJSKĄ

  • by

Firma Lenovo przekazała dwadzieścia notebooków ThinkPad T61 Polskiej Misji Olimpijskiej Pekin 2008, która koordynuje udział Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej w Igrzyskach XXIX Olimpiady Pekin 2008.

Uroczystego przekazania notebooków w siedzibie PKOl dokonała Alicja Klemendorf, Marketing Manager Lenovo Technology Polska. Notebooki Lenovo w imieniu Polskiej Misji Olimpijskiej odebrali Joanna Huzarska-Tomaszewska, Specjalista ds. Zarządzania i Administracji PKOl oraz Marian Sypniewski, olimpijczyk, szermierz, w PKOl pracujący na stanowisku Specjalisty ds. Współpracy Regionalnej.

Notebooki Lenovo zostaną wykorzystane przez Polską Misję Olimpijską w Pekinie do zadań administracyjnych, m.in. zbierania informacji o wynikach Olimpijczyków oraz stałej łączności internetowej.

Lenovo wspiera technologicznie rozpoczynające się już za kilka dni Igrzyska Olimpijskie w Pekinie dostarczając ogółem około 30 000 urządzeń komputerowych. Sprzęt komputerowy Lenovo zostanie wykorzystany do obsługi 56 lokalizacji olimpijskich (39 aren sportowych, 17 centrów danych i centrów BOCOG) w siedmiu miastach. Ponadto, firma Lenovo dostarczyła ponad 100 sportowcom pochodzącym z różnych krajów, notebooki IdeaPad, które Olimpijczycy wykorzystają do pisania blogów zarówno przed, jak i w trakcie zawodów.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu