Lokata na medal w Dominet Banku

4 sierpnia, kilka dni przed oficjalnym rozpoczęciem Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, Dominet Bank wprowadzi do oferty depozytowej nowy produkt – Lokatę Medalową. Jej oprocentowanie będzie rosło o 0,2 pp. z każdym medalem zdobytym przez Polaków na Olimpiadzie. 

Wysokość oprocentowania Lokaty Medalowej zależy od wyników uzyskiwanych podczas igrzysk przez naszych sportowców i może wzrosnąć aż do 9,1%. Oprocentowanie początkowe wynosi 5,5% w skali roku. Minimalna kwota, którą należy wpłacić na Lokatę Medalową to 500 zł. Okres zapadalności wynosi 4 miesiące. Bank nalicza odsetki od chwili wpłynięcia pieniędzy na rachunek, do ostatniego dnia lokaty włącznie.

– Każdego, kto zdecyduje się na Lokatę Medalową, będziemy informować drogą SMSową o medalach zdobytych przez polskich sportowców na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie, podając  jednocześnie informację o aktualnym  oprocentowaniu środków znajdujących się na lokacie – mówi Renata Słabikowska Dyrektor Departamentu Zarządzania Sprzedażą w Dominet Banku.  – Dzięki Lokacie Medalowej nasi klienci będą cieszyć się podwójnie z sukcesów polskich olimpijczyków – dodaje.

Lokatę Medalową można założyć w ponad 210 placówkach Dominet Banku na terenie całego kraju lub poprzez stronę internetową www.dominet.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu