Akcesoria do iPhone 3G już w Polsce

przez | 30/07/2008

Jeszcze przed oficjalną premierą iPhone 3G będzie można kupić akcesoria do najpopularniejszego na świecie telefonu firmy Apple. Firma iSource, wyłączny dystrybutor tej marki w Polsce zapowiada, że posiadacze iPhone 3G jeszcze w sierpniu będą mogli nabyć m.in. etui, głośniki, słuchawki, akcesoria samochodowe a także kable, stacje dokujące i ładowarki. 

W sierpniu iSource rozpocznie sprzedaż akcesoriów najpopularniejszych firm produkujących akcesoria do iPod’ów i iPhone’ów, takich jak: Belkin, Gear4 czy MacAlly. – Zaproponujemy polskim użytkownikom iPhone’ów naprawdę duży wybór akcesoriów,  od stylowych etui po high-endowe, niemal audiofilskie głośniki i stacje dokujące. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. – zapewnia Paweł Małecki, Product Manager w iSource S.A.

Docelowo iSource chce współpracować ze wszystkimi ważniejszymi producentami akcesoriów, co oznacza, że posiadacze iPhone 3G będą mieli do wyboru nawet kilkaset produktów zwiększających funkcjonalność telefonu lub uprzyjemniających korzystanie  z aparatu. Jak przekonuje Jerzy Bebak, wiceprezes w iSource S.A., firma prowadzi już rozmowy z kolejnymi dostawcami sprzętu do iPhone 3G. – Wszystko wskazuje więc na to, że w momencie debiutu iPhone 3G na polskim rynku, użytkownicy telefonu będą mogli w pełni wykorzystać jego multimedialne możliwości. – tłumaczy.

Jak zapewnia dystrybutor, juź teraz w ofercie znajdują się produkty do poprzedniego modelu iPhone. – Zdajemy sobie sprawę, że mimo braku oficjalnej dystrybucji w Polsce pierwszy iPhone cieszył się ogromnym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy wprowadzić także akcesoria do iPhone’a poprzedniej generacji. – deklaruje Paweł Małecki, Product Manager w iSource S.A.