Kom-Pakt finalistą Microsoft Dynamics EMEA Partner of the Year jako jedyna firma z Europy Środkowo-Wschodniej

W lipcu br. w Houston odbyła się konferencja „Microsoft Wordwide Partner Conference 2008”, podczas której Kom-Pakt został finalistą rankingu Microsoft Dynamics EMEA Partner of the Year. Microsoft wyróżnił Nagrodą Microsoft Regional Partner of the Year jedynie dziewięciu Partnerów z całego świata, w tym Kom-Pakt, jako jedyną firmę z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. 

To już kolejne międzynarodowe wyróżnienie przyznane przez Microsoft Kom-Paktowi, spółce z Grupy ABG. Wcześniej jako pierwsza firma w Europie Środkowo-Wschodniej Kom-Pakt został zaproszony do elitarnego grona President’s Club zrzeszającego najlepszych Partnerów pionu Microsoft Dynamics. Spółka wciąż utrzymuje rokrocznie weryfikowany status członka.

Oprócz nobilitujących międzynarodowych wyróżnień, Kom-Pakt stale zdobywa najważniejsze krajowe nagrody przyznawane partnerom aplikacji z grupy Microsoft Dynamics.  W 2007 roku drugi rok z rzędu Spółka zajęła najwyższą lokatę w rankingu partnerskim pionu aplikacji biznesowych Microsoft oraz otrzymała nagrodę Partner Roku 2007.

„Niezmiernie cieszy nas fakt, że ciężka i owocna praca Kom-Paktu w zakresie Microsoft Dynamics AX przekłada się na sukces, jakim jest zdobywanie rokrocznie coraz ważniejszych nagród i wyróżnień Microsoft – nie tylko krajowych, ale również międzynarodowych” – powiedziała Olga Zajkowska, Dyrektor Handlowy ds. MSP w Kom-Pakcie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu