Akumulatorowa wkrętarka kątowa WU181PT marki WORX – do miejsc trudno dostępnych

Szczególnie ceniona przez monterów jest praktyczność urządzenia i szerokie spektrum jego zastosowań. Nowa Wkrętarka kątowa marki WORX ułatwia wkręcanie śrub w miejscach trudno dostępnych. Jej ergonomiczny kształt czyni z niej niezbędny element naszego warsztatu. 

Akumulatorowa wkrętarka marki WORX wyposażona jest w akumulator o pojemności 2,2 Ah wykonany w technologii nikolowo-kadmowej, o napięciu znamionowym 12V. Maksymalny moment dokręcający wynosi 10Nm. Płynny zakres obrotów 0-800/min. pozwala wiercić w metalu do 10mm, a w drewnie do 25mm.

Wkręci się wszędzie

Wyjątkowa konstrukcja wiertarko-wkrętarki WU181PT marki WORX pozwala na używanie jej podczas wiercenia w trudno dostępnych miejscach, podczas wykańczania wnętrz i montażu. WU181PT znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie ważnym elementem prac jest niczym nieskrępowana swoboda ruchów. Automatyczna blokada wrzeciona pozwala na obsługę jedną ręką szybkomocującego uchwytu i wymianę narzędzi ( wierteł, bitów). Pole robocze urządzenia dodatkowo oświetlane jest za pomocą lampki LED, co zapewnia wyraźne widzenie przy słabym świetle otoczenia. W obudowie wiertarko-wkrętarki marki WORX znajdują się dwa gniazda na bity oraz pole magnetyczne do przytrzymywania wkrętów. Uchwyt pokryty jest w 100% gumą, co daje pewność chwytu i podwyższa komfort pracy.

Specjalistyczne ładowanie

Wkrętarka kątowa WU181PT marki, WORX dostarczana jest z dwoma akumulatorami i szybką inteligentną ładowarką. Producent nazwał tak ładowarkę ze względu na jej funkcję ochrony akumulatora, czyli zastosowanie elektronicznego układu dostosowującego napięcie ładowania podczas ładowania akumulatora. Pozwala ona ładować akumulatory niklowo-kadmowe o napięciu znamionowym od 12V-24V. Dynamiczny proces dostosowania napięcia podczas pracy ładowarki pozwala na optymalizacje ładowania, przez co wydłuża żywotność akumulatora nawet o kilkaset procesów ładowania. Dodatkowym zabezpieczeniem jest czujnik temperatury akumulatora, który nie pozwoli na rozpoczęcie procesu ładowania zbyt ciepłego lub zbyt zimnego akumulatora.

Wkrętarka kątowa WU181PT dostarczana jest w poręcznej walizce ułatwiającej transport. Nareszcie specjalista ma do dyspozycji poręczne narzędzie, dla którego nietypowo umiejscawiane wkręty nie stanowią problemu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu