PR u źródła czyli KaMODUS z Eau Thermale Avene

  • przez

Agencja KaMODUS (www.kamodus.pl) została wybrana przez Pierre Fabre Dermo-Cosmetique (www.pierre-fabre.com) jako partner w realizacji nowej strategii promocyjnej na rynku polskim, kierowanej do mediów i konsumentów. 
Działania PR będą koncentrowały się przede wszystkim wokół najważniejszego brandu francuskiego koncernu, tj. dermokosmetyków Eau Thermale Avene (www.avene.com.pl), produkowanych na bazie wody ze źródła termalnego. KaMODUS zrealizuje m.in. kampanię Pielęgnuj Swoją Wrażliwość, która ma promować Avene jako najlepsze kosmetyki dla wrażliwej kobiecej skóry.

Avene to najważniejsza marka w portfolio kosmetyków Pierre Fabre. Dermokosmetyki Eau Thermale Avene powstają na bazie wód termalnych, czerpanych ze źródeł w górskim uzdrowisku dermatologicznym (założonym już w 1743 roku), w miejscowości Avene, we Francji. Woda termalna Avene wykazuje właściwości lecznicze i wspomaga terapię przy wielu chorobach skóry. Ma również działanie kojące i łagodzące, jest więc doskonałym składnikiem dermokosmetyków do skóry wrażliwej i nadwrażliwej oraz alergicznej.

Pierre Fabre to francuska firma farmaceutyczna produkująca leki i dermokosmetyki, istniejąca od 1961 roku. Firma dysponuje jednym z największych w Europie i najnowocześniejszych laboratoriów zajmujących się badaniami nad skórą. Zespoły badawcze Pierre Fabre – skupiające dermatologów, kosmetologów i farmaceutów – działają w pięciu obszarach: starzenie się skóry, ochrona przeciwsłoneczna, zaburzenia w funkcjonowaniu warstwy ochronnej skóry, problemy związane z pigmentacją oraz biologia włosa.